• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sağlık Bakanlığı alımı | Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman

Sağlık Bakanlığı alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı Personel alımı ne zaman yapılacağı binlerce sağlık personeli tarafından merak ediliyordu. Sağlık Bakanlığı Personel alımı ile ilgili son dakika müjdeli haber nihayet geldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sağlık bakanlığı personel alımı son dakika açıklamasında bulundu. Bakan Koca personel alımının ne zaman yapılacağını açıkladı. Peki Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru, Sağlık Bakanlığı personel alımı şartları neler? 7689 sağlık personeli alımını ne zaman yapılacak?

2019-11-13 09:30:00 - 2019-11-13 09:45:42
Sağlık Bakanlığı alımı | Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman

Sağlık Bakanlığı alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı Personel alımı ne zaman yapılacağı binlerce sağlık personeli tarafından merak ediliyordu. Sağlık Bakanlığı Personel alımı ile ilgili son dakika müjdeli haber nihayet geldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sağlık bakanlığı personel alımı son dakika açıklamasında bulundu. Bakan Koca personel alımının ne zaman yapılacağını açıkladı. Peki Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru, Sağlık Bakanlığı personel alımı şartları neler?

Sağlık Bakanlığı son dakika personel haberleri. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonunda, Sağlık Bakanlığının bütçesinin görüşmelerine başlandı. AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan başkanlığında toplanan komisyonda, Sağlık Bakanlığı, Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ile Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığının bütçeleri ele alındı. CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya komisyonda ısrarlı bir şekilde sağlık personeli atamalarını sorduklarını ve buna cevaben Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan önümüzdeki günlerde atamaların yapılacağı sözünün alındığını belirtti. Bulut aynı zamanda 'verilen her sözün takipçisi olacağız' ifadelerini kullandı.

7689 sağlık personeli alımını ne zaman yapılacak?

Sağlık Bakanlığı alımı ne zaman yapılacak? CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül de "Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca 2019 yılı Ağustos ayı içerisinde 12 bin, eylül ve ekim ayları içerisinde ise 17.689 olmak üzere, toplamda 29.689 sağlık personeli alımı yapılacağını açıklamıştı. Ancak eylül ve ekim ayları içerisinde yapılacağı açıklanan personel alımları henüz gerçekleşmemiştir. Sayın Bakana sormak istiyorum: Yüz binlerce kişinin beklediği eylül ve ekim ayları içerisinde alınacağını açıkladığınız fakat kasım ayı ortasına gelmemize rağmen henüz gerçekleştirilmeyen 17.689 sağlık personeli alımını ne zaman gerçekleştireceksiniz?" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23