Perinçek'ten erken seçim açıklaması: Mümkün değil

Devlet Bahçeli'nin çıkışıyla gündeme bomba gibi düşen erkem seçim tartışmalarına Vatan Partisi'de katıldı.Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, bu tarihte seçime giidlmesinin mümkün olmadığını söyledi.

17 Nisan 2018 Salı 14:38
Perinçek'ten erken seçim açıklaması: Mümkün değil

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim açıklamasıyla ilgili olarak, "Bahçeli'nin belirlediği tarihte seçimlerin olması, hukuki şartlar nedeniyle o kadar kolay gözükmüyor" dedi.

Vatan Partisi Genel Başkan Doğu Perinçek, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin erken seçim açıklaması ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı. Partisinin seçimlere hazır olduğunu söyleyen Perinçek, hükümetin ve MHP'nin zor durumda olduğunu belirti.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Nisan 2018 Salı 14:38

YORUM YAZ

  • cem albaykancem albaykan9 ay önce
    Perinçek başkan olursa , yaşanacakları hayal edebiliyor musun

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Ocak 2019