Pence'den 'Brunson' açıklaması: Kısa sürede evinde olacak

Türkiye'yi tehdit eden ABD'nin Evanjelist başkan yardımcısı Mike Pence, ABD'li casus papaz Brunson hakkında açıklamada bulunarak kısa sürede evinde olacağını söyledi.

12 Ekim 2018 Cuma 18:07
Pence'den 'Brunson' açıklaması: Kısa sürede evinde olacak
ABD'li casus papaz Brunson'un serbest bırakılmasıyla ilgili açıklama yapan ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, "Başkanımız Trump'ın kararlı duruşu sayesinde Pastor Brunson serbest bırakıldı" ifadelerini kullandı.

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, casus Brunson'ın serbest bırakılmasından sonra attığı tweet mesajında Trump'a teşekkür etti.

Pence, "Rahip Andrew Brunson evine dönüyor! ABD Başkanı Trump'ın göstediği güçlü liderlik ve milyonlarca Amerikalı'nın duaları sayesinde, bu masum dini bütün insan kısa zaman sonra evinde olacak!" paylaşımında bulundu.

Haber Tarihi: 12 Ekim 2018 Cuma 18:07

YORUM YAZ

 • mahomaho2 ay önce
  onlar kendilerini kandırıyor türkiye yargıladı cezayı kesti içerde yattı ve gidiyor cezasını çekmiş bir hükümlü olaraktürkiye alacagını aldı .tehditle degil yargıladı ceza verdi 1-0 galip yani
 • aa2 ay önce
  adamlar sonucu dünden biliyordu.azıcık medyayı takip eden bunu gördü.hatta Beyazasımoğlu bile gördü de hıyara tuzlukla koştu.
 • ferhat ferhat 2 ay önce
  Noldu dış güçler? ..
 • atat2 ay önce
  hadi bakalım düşür doları... At ağızlı...
 • TACETTİNTACETTİN2 ay önce
  ADAMLAR ADAMINI ALDI BİZE DE KUR FARKINDAN YEDİĞİMİZ KAZIK KALDI....aynı gün iddia name hazırla 10 yıl ceza iste içinden gül benim dediğime aldırmayın bu adamı bırakın de onlarda on yıl çok istedin biz bırakıyoruz desin bende diyeyim ki bu memlekette YARGI BAĞIMSIZZZZZZ
 • mustafamustafa2 ay önce
  Bundan sonra VESAYET Türkiyesindeki gibi ajanlarınız cirit atamayacak, pkk yı destekleyemeyecek YENİ TÜRKİYEDE ... derin Almanya, evanjelik paralellerin yönettiği ABD bunu kafasına sokacak...İLK KEZ burunları sürttü, İLK KEZ TÜRKİYE TARAFINDAN ciyaklatıldılar..
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş2 ay önce
  yuh olsun ...

Günün Karikatürü

14 Aralık 2018