Ömer Koç, İmamoğlu’nu ziyarete doymadı

31 Mart seçimlerinin ardından CHP'li İmamoğlu'nu ziyarete koşan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, ikinci tebrik ziyaretinde bulundu.

17 Temmuz 2019 Çarşamba 12:05
Ömer Koç, İmamoğlu’nu ziyarete doymadı

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, 23 Haziran seçiminde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu’na ikinci tebrik ziyaretinde bulundu. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nin ardından 6 Mayıs’ta İmamoğlu’na ilk ziyaretini yapan Koç, bugün ikinci tebrik ziyaretini gerçekleştirdi.

Ziyarette, Ömer Koç, çini koleksiyonundaki bir eser örnek alınarak dokunan eşarbı “Refikanız için” diyerek İmamoğlu’na takdim etti. İmamoğlu da İSMEK’li kadınların el ürünü cam bir vazoyu Koç’a hediye etti. İkili, başkanlık makamında bir süre sohbet etti.

Saadet de iade-i ziyarette

Ömer Koç’un ayrılmasından sonra Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, partili arkadaşları da Ekrem İmamoğlu’na iade-i ziyarette bulundu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Temmuz 2019 Çarşamba 12:05

YORUM YAZ

 • ataksuperataksuper1 ay önce
  aaaaaaaaaaaaaaaaa ne var bundaseninde aVCILARDA 200 bin m2 arsan olsun biraz kıyakla bak kaç daire fazla alıyorsun
 • muromuro1 ay önce
  Koçlar normal durumda gelmez. Bir çıkarı vardır elbet.
 • abdrhmnabdrhmn1 ay önce
  nede olsa yahudidir bu koç lar dikkat edin ihale işlerine
 • yusuf zoryusuf zor1 ay önce
  Nihal Kardeşim;Başörtülü bazı siyasetçiler oy rantı uğruna ayeti eğip bükmeye başlayınca (Özellikle aile içi, yoksulluk nafakası ve resmi nikahlı olduğu halde içerde tecavüzcü duruma düşen kesim) bundan rahatsız olan Muhafazar kesim bocalıyor. Adamlarda haliylen küskün ve kırgın kesimi kapma peşindeler. Bunda da başarılı oldukları aşikar. En azından Ayet eğip bükmeden doğrudan ideolojilerini göstere göstere yapıyorlar mantığı var. Saygılarımla ortada dönen bu. İmamoğlunun gidip Zehra Zümrüt Selçuk ve KADEM e teşekkür etmesi gerek bizce.
 • NihalNihal1 ay önce
  Ha ha ha eşarp mı yani başörtüsü Allahım sen nelere kadirsin CHP ve başörtüsü biz ne yapacağız şimdi CHP başörtüsünü sahiplendi Kuranı Kerimide sahiplenirse ve yürütürse gerçekten sizi sonuna kadar desteklerim hadi bakalım göster kendini :))))
 • MUHAMMET YILDIZMUHAMMET YILDIZ1 ay önce
  kıskananlar ÇATLASIN.:)))
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer1 ay önce
  Şıracı..ile..bozacı..Siyonistlerin..işbirliği.
 • zülfikar Hayberzülfikar Hayber1 ay önce
  liyakatsiz kifayletsiz adamlardan oluşan yalakaların son beş yıldır yönettiği vıcık vıcık bir istanbul büyükşehir yönetiminden sonra adam karşısında adam gıbalinde birini görünce haliyle ziyaret etmeye doyamaz. iğrenç hırsızlar fetöye taş çıkaran hırsızlar yazıklar olsun size münafıklar... Midem bulandı.Ülkenin midesi bulandı pkk ve fetö müttefikleri, iki yüzlü her türlü faydacı zihniyetler kıldığınz namazlar yüzünüze çarpılacak inanıyorum buna... yalancı sahtekarlar. şu chp gavuruna bizi muhtaç eden esfele safilinler... Allah sizi ıslah etsin ıslah olmaz iseniz hayırlısı ile bu milletin başından defetsinistanbuldan ve ankadan defettiği gibi inşallah...
 • NurNur1 ay önce
  Ortak noktaları vardır
 • malikmalik1 ay önce
  haim nahum kimdir bunu aciklayin yeniakit millet ögrensin
 • IsmailIsmail1 ay önce
  Yahu anlamadinizni bunlari cumhurbaskanlari simdiye kadar hic gördunuzmu bir belediye baskani sagsagli sekilde ankaraya gidib görkenli sekilde butun metyailen anit defterini siz bosunami imzaladi saniyorsunu o su an gezicilerin nekadar mualif varsa onlarin cumhurbaskanidir Yani gizli aynen venezulyadakigibi kendini cumhurbaskani göruyor tavirlarina dikat edin.
 • PazarcıPazarcı1 ay önce
  Şimdi diyet zamanı
 • sade vatandaşsade vatandaş1 ay önce
  ali denilen .. olduğun belli buradaki yorumcular geyikli ailesinden bahsediyor sen o geyikli ailesini iyi tanımaya bak hiç bir eşeğin önüne ot koymazlar anladın sen onu
 • Mustafa DOĞANMustafa DOĞAN1 ay önce
  kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez....takip etmeli
 • AhmetAhmet1 ay önce
  Bu koçlar gezinin arkasındaki finansörler değilmi? sanıyorum sebatayist yani yahudi dönmeleri bunlar. dolayısıyla chp (operasyon çekilmiş hali)+ saadet +hdpkk + fetö +israil + abd(cıa) ile birlikte olmaları şaşılacak bir durum değil.
 • mtmt1 ay önce
  beylb.düzü BEKO ARAZİSİNİN BALLI İMARINA DİKKAT!!!
 • iciici1 ay önce
  adam 2 kere seçim kazandı, 2 ziyaret çok mu? :)
 • garip ilişkilergarip ilişkiler1 ay önce
  anaları haldun' un karısı
 • YAKICIYAKICI1 ay önce
  istanbul boğazda boş bir arazi var herhalde şimdiden araya başkaları girmeden kapatalım işi örnek nakkaştepedeki devasa park alanısarıyer ormanları koç üniversitesi olduğu gibi
 • mazlummazlum1 ay önce
  Kardeş şu imam oğlu haberlerinden bıktık usandık yeter artık adamı istemeden de olsa parlatıyorsunuzbırakın şuişe yaramazı ne hali varsa görsün memleketin daha önemli sorunları var

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Ağustos 2019