Seçim 2019 Sayfası

Okuldaki rezalet için bakanlık harekete geçti

Milli Eğitim Bakanlığından (MEB), İstanbul Avcılar'da bir ortaokulda kavga eden öğrencilerin okul bünyesindeki Öğrenci Davranışları Değerlendirme Kurulu'na sevk edildiği, olayda ihmali bulunan idareci ve öğretmenler hakkında inceleme başlatıldığı bildirildi.

11 Ocak 2019 Cuma 23:56

Milli Eğitim Bakanlığından, bazı medya kuruluşlarına yansıyan İstanbul Avcılar'daki bir ortaokulda öğrenciler arasındaki kavga görüntülerine ilişkin bilgilendirme yapıldı.

Yapılan açıklamada, "İlgili öğrenciler, okul bünyesindeki Öğrenci Davranışları Değerlendirme Kurulu'na sevk edilmiş olup olayda ihmali bulunan idareci/öğretmenler hakkında gerekli inceleme/soruşturma başlatılmıştır." ifadesine yer verildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ocak 2019 Cuma 23:56

YORUM YAZ

 • meçulmeçul3 ay önce
  sizin getirdiğiniz sistem bu alın bitarafınıza kına yakın bu saatten sonra laik demokrasi düzenin çoçukları siz şekillendirdiniz allahın kanununu hiçe saydınız kuranı es geçtiniz soyu sopu belli olmayan insan müsvettesilerin kanunularını getirdiniz.......
 • Hayrettin HatunoğluHayrettin Hatunoğlu3 ay önce
  O gördüğünüz rezaletin daha fenaları bütün okullarda yaşanıyor. Sanki sadece bir okulda olmuş gibi veriyorsunuz? Okul idareleri, öğretmenler çaresiz çünkü müdahale ettiğinizde o rezalete karışanlara disiplin cezası verdiğinizde karşınızda ya siyasetçileri, ya bürokratları ya da velileri buluyorsunuz. Neymiş efendim ceza çözüm değilmiş, çocuğa ceza verilemezmiş ceza çocuğun psikolojini bozuyormuş,eğitimde ceza olmazmış. Saldım çayıra Mevlam kayıra sistemi ile eğitim yapıyoruz. Kim kime, dum duma
 • Bir vatandaşBir vatandaş3 ay önce
  Bu rezalet okulda değil evde yaşanıyor.Anne babalar olarak nasıl terbiye veriyorsunuz ki çocuğunuz bunları yapabiliyor.
 • Selanikli Osmanlı torunu Selanikli Osmanlı torunu 3 ay önce
  İşte Kemalizm ataput laik dinsiz neslin meyveleri Osmanlı’yı yıkan hainlerin hayal ettiği nesil
 • Ayhan Ayhan 3 ay önce
  Siz bu hale getirdiniz.O kulda kalmak yok ,okuldan atılmak yok bir öğretmen bir tokat atsa hemen soruşturma siz öğrencileru nasıl disiplin edeceksiniz şekerle mi ?
 • ŞahinŞahin3 ay önce
  Öğrenci her haltı işlesin ,öğretmenleri de azarlayamaz duruma getirin , işler çığırından çıkınca da yine öğretmene idareciler yüklenin... Hoop dedik bakanlık Bu ne perhiz...,

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Nisan 2019