Muharrem İnce o sözlere cevap veremedi

Muharrem İnce, Meral Akşener’in kendisi hakkında, “İkinci tura kalırsa Erdoğan’dan fark yer.” şeklindeki sözlerine cevap veremedi.

31 Mayıs 2018 Perşembe 09:44
Muharrem İnce o sözlere cevap veremedi

Siyasi partiler ve Cumhurbaşkanı adayları 24 Haziran'da yapılacak seçimler için hazırlıklarını sürdürürken muhalefet cephesinde koltuk hırsıyla sataşmalar başladı.

MUHALEFETİN HAYALİ

Millet İttifakı adı altında buluşan CHP ile İyi Parti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı ikinci tura kalabilmek için sıkı bir yarış içerisinde.

İLK TURDA İŞ BİTER

AK Parti ile MHP'nin oluşturduğu Cumhur İttifakı ise ilk turda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimleri kazanacağına kesin gözüyle bakıyor. Anketler de bu yönde...

"MUHARREM İNCE FARKLA KAYBEDER"

Saha çalışmaları devam ederken Meral Akşener'den Muharrem İnce'nin adaylığı hakkında bir açıklama geldi.

İkinci tura kendisinin kalması gerektiğini belirten Akşener, "Muharrem İnce ikinci tura kalırsa Erdoğan farkla kazanır." dedi.

CEVAP VEREMEDİ

Akşener'in bu sözleri Muharrem İnce'ye iki kez soruldu.

İnce, ikisinde de bu sözlere cevap vermeyeceğini ifade etti.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 31 Mayıs 2018 Perşembe 09:44

YORUM YAZ

 • DostDost7 ay önce
  Yani şunu mu istiyorsun? Muhalefete muhalefet yaptırmak mı? Demokratik ülkelerde iktidara talip olan partiler iktidarı eleştirir. Diğer partileri MHP ile karıştırmayın. MHP varlığını kaybediyor. Haberi yok.
 • BozkurtBozkurt7 ay önce
  CCC adlı şahış çok komiksin. :D
 • hakan tekinhakan tekin7 ay önce
  Yıllarca sağcı partilerde iktidarlarda görev al sonra gel parti kurunca git sol cenahta siyaset yap ittifak yap nereye kadar gideceksin senin önün karanlık bütün foyaların ortaya çıktı sonuç fiyasko hep birlikte göreceğiz bunu.
 • CCCCCC7 ay önce
  ikinci tura kalmaz inşallah ama diyelim ki kalırsa da Müslümanım deyip hainlere oy verecek olanlara yazıklar olsun. Durmak yok yola devam...
 • muratmurat7 ay önce
  chp lilere soruldu, İnce mi,Kemal mi yönetsin partiyi diye. Chp liler Kemal yönetsin.İnce den parti başkanı olmaz dediler 3 defadır bunu diyorlar.Chp lilere sorduldu.Türkiye yi kim yönetsin diye.Chp liler İnce dediler.Chp nin başına layık 3 defa layık görmediklerini Türkiye nin başına layık gördüler.Böyle bir hakaret olurmu.Türkiye ye karşı tam bir küstahlık
 • serdarserdar7 ay önce
  yanlış hesap bağdattan dönermiş.
 • ENGİN CANENGİN CAN7 ay önce
  3 saatlik konuşmadan bunumu haber yaptınız. orada ne guzel açıklamalar vardı.kapaklar gerçekler vardı :)) ayrıca bu sorunun cvbı olmaz.akşener misali konuşmuş orda.buna cvp vermeye gerek yok.secimde belli olcak zaten .incenin diger konu başlıklarını haber yapın.insanlar gerçekleri görsun bence
 • NumanNuman7 ay önce
  "İnce, ikisinde de bu sözlere cevap vermeyeceğini ifade etti." Ne oldu her lafa verecek bir cevap buluyordun İnce Efendi? Buna niye tırstın? Sonra kazanırsa Meral beni yardımcısı yapmaz diye mi?:))

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ocak 2019