• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

MHP'li isim, Oktar'ın 'kediciğine' şoku yaşattı

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu'ndan alkışlanacak bir hareket geldi. Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü ile iltisaklı Serap Akıncıoğlu, MHP İlçe Başkanlığına giderek siyasi destek istedi. MHP İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu ise polis çağırdı ve propaganda yapan "kedicikten" şikayetçi oldu. Polis, Akıncıoğlu'nu gözaltına aldı.

Yeniakit Publisher
2021-11-29 07:21:00 -
MHP'li isim, Oktar'ın 'kediciğine' şoku yaşattı

"Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü" davasını 11 Ocak'ta karara bağlayan İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi, Oktar ile birlikte 14 elebaşını "örgüt yöneticiliği", "cinsel saldırı", "çocuğun cinsel istismarı", "eziyet" gibi birçok suçtan toplamda 9 bin 803 yıl 6'şar ay hapis cezalarına çarptırmıştı.

Adnan Oktar ve kedicikleriyle ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Mahkeme 236 sanıktan 3'üne beraat verirken, diğer sanıkları da "örgüt üyeliği" ve "cinsel suçlar" başta olmak üzere birçok suçtan ağır cezalara mahkum etmişti.

Davada 4,5 yıl hapis cezası alan, ancak cezası kesinleşmediği için cezaevine konulmayan Serap Akıncıoğlu, geçtiğimiz günlerde İstanbul Sancaktepe MHP İlçe Başkanlığına gitti. Bu partinin ilçe başkanı Arzu Karaalioğlu ile görüşen Akıncıoğlu, cezaevindeki Oktar ve arkadaşlarının mağdur olduğunu iddia ederek, siyasi destek talebinde bulundu. MHP'li ilçe başkanı Karaalioğlu ise suç örgütünün propagandasını yapan Akıncıoğlu'na tepki gösterdi.

Derhal polis çağıran Karaalioğlu, Akıncıoğlu'ndan şikayetçi oldu. Polis ekipleri de olayı Cumhuriyet Başsavcılığına iletti.

Cumhuriyet savcısının talimatıyla Serap Akıncıoğlu "suç örgütünün propagandasını yapmak", "suç ve suçluyu övmekten" gözaltına alındı.

Akıncıoğlu, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Olaya ilişkin soruşturma yürüten polis ekipleri, kamera kayıtlarını da incelemeye aldı.

Kaynak: Sabah

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

kedicikleri koruyun

arkadaş bu kadar zamandır bu kedi nerelerdeydi ne yedi ne içti nerede yatıp kalktı kış geldi al kediciği eve götür yedir içir besle oda gelir yanına mırıl mırılll stresini alırdı millet insanlık görsün
 • Yanıtla

Uğur

Bilmiyorum ki Adnan Oktar somut ispatlı olarak kadınlara o işkenceleri etti mi; ama şunu biliyorum ki çıplak kadınları ve böylece laikçi kadın hakçılığını yücelterek suç işledi. Netanyahu vs. ile ilişkileri de casusluk kokuyordu. Ama zamanımızda insanları casusluk ve laikçi feminist sosyal terörizm sebebiyle cezalandırmak imkansız. Bunun yerine laikçi zenginleri ve çıplak kadınları ve bir de zampara magandaları kızdırmak suç sayılır oldu.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23