• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Melih Gökçek İmamoğlu'nu böyle ti'ye aldı

Skandallarıyla gündemden düşmeyen CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ulaşım ücretlerine yaptığı rekor zam sonrası gittiği her yerde protestolarla karşılanıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, Kapalıçarşı'yı ziyareti sırasında İmamoğlu'na tepki gösteren esnafın videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. İmamoğlu'nu ti'ye alan Gökçek, "Önüne gelen hesap soruyor. Birileri bu görüntüleri örnek alsın" dedi.

2020-02-27 19:39:00 - 2020-02-27 19:41:22

Seçim öncesi "her şey çok güzel olacak", "İstanbul'da hayatı ucuzlaştıracağız" vaatlerinde bulunan CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçim sonrası verdiği bütün sözlerin üstüne yattı. Koltuğa oturmasından bu yana işçi kıyımları, zamlar, tatiller ve çeşitli tiyatrolarla gündemi meşgul eden İmamoğlu, gittiği her yerde protestolarla karşılanıyor.

Kapalıçarşı'yı ziyaret eden Ekrem İmamoğlu vatandaşlar tarafından protesto edildi.

Ayak takımıyla birlikte Kapalıçarşı'yı gezen İmamoğlu esnafın büyük tepkisiyle karşılaştı. Protestolar üzerine İmamoğlu, yanına gittiği esnafa zamların gerekçelerini anlatmaya çalıştı.

Ulaşıma zam yapılmasının hata olduğunu ve indirimleri İBB Meclisi'nin yaptığını söyleyen esnafa, "Sen bayağı takip ediyorsun siyaseti, hadi bakalım" diyerek pişkince cevap veren İmamoğlu, daha sonra kaçarak uzaklaştı.

Gökçek İmamoğlu'nu ti'ye aldı

Olayın görüntüsünü Twitter hesabından paylaşan Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, İmamoğlu'nu ti'ye aldı. Gökçek paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"YA BUGÜN İMAMOĞLU'NUN ÇOK SANŞSIZ BİR GÜNÜ... ÖNÜNE GELEN HESAP SORUYOR... BİRİLERİ BU GÖRÜNTÜLERİ ÖRNEK ALSIN... ÇAPSIZLIK KONUSUNDA BAŞLAYAN YARIŞ SONUNDA NASIL BİTECEK MERAK EDİYORUM"

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

bilal

bence bu zatı tiye almamız bile ona yapacağımız yardım olur.
 • Yanıtla

neron11

250 trilyonu yandaşın sanatçılara ayıracağına ulaşıma ayırırsan zammada gerek kalmaz bay imamoğlu.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı