• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Meksika'da çok sayıda yunus karaya vurdu! Otopsi yapılacak

Meksika'nın Baja California Sur eyaletinde yer alan La Paz şehrindeki Califin Plajı'nda en az 30 yunusun karaya vurduğu bildirildi.

Yeniakit Publisher
2022-05-26 23:13:00 -
Meksika'da çok sayıda yunus karaya vurdu! Otopsi yapılacak

Meksika'nın Baja California Sur eyaletinde yer alan La Paz şehrindeki Califin Plajı'nda en az 30 yunusun karaya vurduğu bildirildi. Meksika Federal Çevre Koruma biriminden ekipler, ölü yunusları incelemek ve olayın nedeni araştırmak için bölgede incelemede bulundu. Uzmanlar, çevrede yaptıkları gözlem ve araştırma sonucunda yunusların vücutlarında herhangi bir saldırı izine rastlanmadığını bu nedenle olayın katil balina ya da başka bir vahşi hayvanın saldırısı sonucu olmadığını açıkladı.

Bazı yunusların vücudundan kan döküldüğü görülürken, yunusların zehirli atıklardan etkilenerek yönlerini şaşırdığı ya da denizdeki akıntı sebebiyle karaya vurduğu düşünülüyor. Yetkililer, henüz ölüm nedeni belirlenemeyen yunusların bedenlerine otopsi yaparak olayı aydınlatmaya çalışacaklarını belirtti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Bu küreselcileri ve yandaşlarını ALLAH bildiği gibi yapsın.

ALLAH bilir bu HAARP yüzündendir olur olmaz manyetik sinyalleri verdiği için hani şu devlete deprem bu devlete sağanak yağış veya hortum derken arada hayvanlarda kaynıyor maalesef.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23