• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mehmet Metiner'den bomba öneri: Partisinden istifa edenler...

Siyasette yeni bir cephe daha açmak isteyen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Gelecek ve DEVA partilerine kiralık milletvekili teklifinde bulundu. Daha önce İYİ Parti'ye de kiralık vekiller vererek meclise sokan Kılıçdaroğlu'nun bu sözleri büyük tepki toplarken AK Parti eski milletvekili Mehmet Metiner konuya ilişkin çarpıcı bir öneride bulundu.

Yeniakit Publisher
2020-05-28 13:28:00 -
Mehmet Metiner'den bomba öneri: Partisinden istifa edenler...

 yeniakit.com.tr 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olası bir erken seçim halinde Gelecek ve DEVA partilerine kiralık vekil sözü verdi. Daha önce 24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti'yi de kiralık milletvekilleri vererek meclise taşıyan Kılıçdaroğlu, Türk siyasetine kara bir leke çalarken AK Parti eski milletvekili Mehmet Metiner konuya dair dikkat çeken bir öneride bulundu.

Metiner, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, partisinden istifa edenlerin milletvekilliğinden de istifa etmiş olarak sayılmasını istedi. Metiner paylaşımında, "ÖNERİYORUM... Partisinden istifa eden milletvekiliğinden de istifa etmiş sayılsın... Zira o milletvekili partisine verilen oylar sayesinde seçiliyor... Yasal düzenlemede bu köklü çözüm dururken palyatif önerilerle oyalanmak niye?" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ADALET SE BU NEGÜZEL ADALET

adalet vatanın tüyübitmemiş gelecekteki yetimler için uğraşaların atığı adımları bereketlendir rabim amin
 • Yanıtla

Mardin delisi

Dilinize sağlık memed bey yüzde yüz bende aynı fikirdegim.Bu ahlaksızlığa dur demek lazım acilen bu oyunu bozmak gerekir.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı