• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Malatya okullar tatil mi? Malatya’da okullar tatil mi son dakika 6 Aralık

Malatya hava durumu, Malatya’da okullar tatil mi son dakika haberleri Meteoroloji’nin Malatya’da etkili olması beklenen kar uyarısından sonra hem öğrenciler hem de veliler tarafından yakından takip edilmeye başlandı. Malatya’da okullar tatil mi yarın, Malatya’da okullar tatil mi son dakika Malatya Valiliği açıklama yaptı mı? soruları merak edilmekte. Peki Malatya okullar tatil mi? Malatya’da okullar tatil mi son dakika 6 Aralık. İşte ayrıntılar.

Yeniakit Publisher
2019-12-05 11:02:00 - 2019-12-05 11:03:24
Malatya okullar tatil mi? Malatya’da okullar tatil mi son dakika 6 Aralık

Malatya hava durumu, Malatya’da okullar tatil mi son dakika haberleri Meteoroloji’nin Malatya’da etkili olması beklenen kar uyarısından sonra hem öğrenciler hem de veliler tarafından yakından takip edilmeye başlandı. Malatya’da okullar tatil mi yarın, Malatya’da okullar tatil mi son dakika Malatya Valiliği açıklama yaptı mı? soruları merak edilmekte. Peki Malatya okullar tatil mi? Malatya’da okullar tatil mi son dakika 6 Aralık. İşte ayrıntılar.

Karlı günlerde öğrencilerin ve velilerin en merak ettikleri sorulardan biri ‘Okullar tatil mi, okullar tatil edildi mi, okullar tatil oldu mu?' soruları. Soğuk hava dalgasıyla birlikte gelen kar yağışından en çok etkilenen illerin arasında Malatya, Kayseri, Eskişehir ve Kütahya da yer alıyor. Peki Malatya’da okullar tatil oldu mu? İşte Malatya hava durumu ve okulların tatil olup olmadığına ilişkin haberin detayları.

Yapılan son değerlendirmelere göre; bu gece saatlerinden sonra Kahramanmaraş’ın kuzey ilçeleri (Afşin, Elbistan, Göksun) ve Malatya’da görülmesi beklenen karla karışık yağmur ve kar yağışlarının yüksek kesimler başta olmak üzere kuvvetli olması beklendiğinden ulaşımda aksamalar ve buzlanma gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır. Yapılan son değerlendirmelere göre; yarın (Perşembe) sabah saatlerinden itibaren etkisini arttırması beklenen sağanak yağışların, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adıyaman ve Gaziantep’in doğusunda kuvvetli (25-60 kg/m2) olması beklendiğinden ulaşımda aksamalar, su baskını gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Malatya’da okullar tatil mi?

Malatya’da okullar tatil edildi mi? 6 Aralık yani yarın Malatya'da kar tatili olup olmayacağı yönünde Valilikten ve MEB’den henüz bir açıklama gelmedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23