• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mafya Şişli Belediyesi'nin otoparkına çöktü! İstanbul Valisi kurtardı...

Yeniakit Publisher
2023-12-10 22:09:00 - 2023-12-10 23:05:53
Mafya Şişli Belediyesi'nin otoparkına çöktü! İstanbul Valisi kurtardı...

Şişli Belediyesi'nin Mustafa Sarıgül'den önceki belediye başkanı Hayri İnönü'nün, belediyeye ait bir otoparkı meclis kararı olmadan mafyaya devrettiği, dönemin İstanbul Valisi İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın da mafyaya operasyon düzenleyerek otoparkı Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'e teslim ettiği ortaya çıktı.

T24 yazarı Murat Sabuncu, CHP'li Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ile görüşmelerini köşesinden aktardı.

CHP'li Keskin'in bir grup CHP yandaşı gazeteciyle toplantı yaptığını ve toplantıda açıklamalarda bulunduğunu belirten Sabuncu, Keskin'in kendilerine belediye tarafından mafyaya kaptırılan bir otoparkın Ali Yerlikaya'nın operasyonuyla nasıl geri alındığını anlattığını söyledi.

'Ne mafya kaldı be bir şey kaldı! En azından kanun varmış'

Murat Sabuncu yazısında CHP'li Keskin'in şu açıklamalarına yer verdi:

Bizim belediye başkanımız Hayri Bey bir kağıtla otoparkı kiraya vermiş. Ne meclis kararı var ne başka bir şey. Bir kere bu kamu malı. Vicdanı sızlar insanın. Ben göreve geldim bu otoparklarımızı işleten vatandaşa dedim ki, 'gel helalleşelim.'

Bana geldi dedi ki, 'başkanım biz kalabalık bir aileyiz'. Ben de 'biz de çok kalabalık aileyiz' deyip otoparkı boşaltmasını istedim. 
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Bu mafya denen adam girip bizim çocuklara silah çekiyor, tokatlıyor, seyyar pos getiriyor paraları tahsil ediyor.. Ben bir şekilde şu anda İçişleri Bakanı olan Ali Yerlikaya ile randevu aldım. Hukukumuz çok iyidir, çalışmasını hiç inkâr etmem. Son derece önemli bir devlet adamı. Havaalanında bir makamları varmış, gittim oraya. Şimdiki emniyet müdürü de (Zafer Aktaş) yeni gelmiş. Gittim anlattım; 'bir adam geliyor belediyenin mallarına çöküyor, kendine mafya diyor.' Emniyet müdürü 'sen rahat ol' dedi bana. Ben nasıl rahat olayım, adam dövüyorlar, içeriye giriyorlar. Bana dedi ki, 'Siz her gün tutanak tutun. O tutanakları da mutlak savcılığa iletin.' 15 gün tutanaklar tuttuk. 15 gün sonra 43 kişiyi aldılar içeri, üçünü tutukladılar, 40'ını saldılar bir daha ne mafya kaldı ne bir şey kaldı. En azından kanun varmış. 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Umuda

CHP li Belediyeyi Mafya tasallutundan Bu Hükumet kurtarmış. Acaba Mafya başka Belediyelere çökmüyor da neden Şişli Belediyesine çöküyor bildikleri ballı yosuzluklar mı var dı da pay istediler, bunu İç işleri Bakanlığı araştırmalı.

Vay be mafya devlete dadanmış a ya b partisi

Cok yazık cok yazık 15 temmuzda ölenler boşuna ölmüş. Fetöden atılan savcı hakim avukat bozuntularıda kanun boşluklarını bilerek borçlu olmayanı bile kanun önünde haksız duruma getirip icralıkla esnaflara 15 temmuzdan2016 bu tarafa cöktüler. Nereye gidiyoruz. İki bakanlıkta adalet ve maliye bu cetelere adliye veznelerinde tahsildar oluyor soru bile sormuyor ozellikle hazine maliye bakanlıgi ne verdin faturası nerde niye ikinci ciroya hacize gidiyorsun cünki kanunlarımız avukat rahatlıgına göre cıkmış da ondan. İki bakanda koltuk sevdalisi özel şöför özelliklede adalet bakanları avukat rahatlarinı bozupda hak adalet peşine düşerlermi hiç. Adamlar bu bakanlıkları görünce belediyelerle başlamışlar sonra kaymakamlik valilik derken kidem atlayarak bakanliga kadar gelirler . İyiki taş yürekli devlete hizmet bilen emniyet md.ile valilerimiz var. Bu siyasetciler iyce şıranadan cıktılar randevu bile alamıyoruz tlfla. ANKARAYA GIDIP GELMEK KAC TL bu vekiller otellere otobus firmalarına lokantalara ortak galiba gel gel git bundan iyi mafyami olur vatandaşa randevu yok danışman cıkan tlf ayni cevap toplantıdalar v.s meclise girmişler asılları kaziyan yok. Bedduamı her gün alıyor. Denedim bütün parti millet vekilleri hep ayni takdik muhalefet de ayni zaten mhp ve akp yaklaşamıyorsun adam bulup gidecen yani 1980 li yillara geri dönmüşler tam milletin partisi olacakken seçim partisi ilkesi tabi mafya dururmu durumu degerlendirir. Milletvekilleri hz ömer ne dedi fırat kenarında bir koyunu kurt yerse hesabını nasil veriririm diye korkarken. Siz rahat uyuyabiliyormusunuz milleti atlatıp tekrar vekil olmak icin kendinize yol ararken bak mafya belediye ye girmiş. Vahki vahhh. Reis yurt dışı düşmanla ugraşırken masonik yapı neler yapmıs icerde kapatın su lions rotary kulubesimi ne bitsin rahat ca okunsun ezan bu memlekette
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23