• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

LGBT nedir?

Küresel şer odakları tarafından fonlanan LGBT’li sapıklar, kurdukları derneklerin yanında sosyal medya üzerinden Türk toplumunun ahlak yapısını yerle bir etmeye devam ediyor. LGBT’li sapkınlar sosyal medya üzerinden aşağılık mesajlarla iğrenç ilişkilerine partner arıyor. Aşağılıkta sınır tanımayan LGBT’lı sapkınların rezaletlerini sergilemek için bir araya geldikleri sosyal medya sayfalarından ahlaksılığın en alası yapılıyor. Peki LGBT sapıklığı nedir? LGBT nedir, LGBT açılımı nedir? sorusunun cevabını öğrenmek için rezil LGBT mesajlarına bakmak gerek.

Yeniakit Publisher
2020-09-18 20:21:00 - 2020-09-19 07:29:00
LGBT nedir?

Müslüman Türk milletinin manevi değerlerini hiçe sayarak ahlaksızlığı sıradanlaştırmaya çalışan LGBT'li sapkınlar, toplumun aile yapısını sarsıyor. Eşcinsel sapıklığın toplumlar nezdinde normalleşmesi ve yaygınlaşması için Batılı ülkeler tarafından Türkiye’deki işbirlikçileri üzerinden fonlanmakta. Yasal boşluklardan faydalanan ve İstanbul Sözleşmesi gibi düzenlemelerin de arkasına sığınan sapkın LGBT’li oluşumlar, sapkınlıklarını ve ahlaksızlıklarını normalleştiren çalışmalara imza atarken, ‘ibnelerin’ en büyük destekçileri arasında CHP ve HDP geliyor. CHP’li belediyeler üzerinden LGBT’lilerin arkasında durulurken, her yıl haziran ayında yapılan onursuzluk yürüyüşüne CHP’li isimlerin yanında HDP’li sapkın severlerde yer alıyor.

Türkiye düşmanı güçler tarafından parasal destekle arka çıkılan sapkınlar, dernek kılıfı adı altında sapkın düşüncelerini Türk toplumuna yaymaya çalışıyor. Eşcinsel sapkınların, sapıklıklarını yaptığı mecralar arasında sosyal medya geliyor. Sosyal medyanın denetimsizliğini fırsat bilen homolar, sosyal medya üzerinden aşağılık mesajlarla şeytana hizmet ediyor. Allah’ın lanetini üzerine gönderdiği Lut Kavminin yaptığı rezaletleri bir bir sergileyen sapkınlar, sosyal medyayı kullanarak ahlaksız mesaj ilanlarını paylaşmaktan utanmıyor. Sapkınların ahlaksızlıklarına aracılık eden Facebook sayfası üzerinden milyonlarca rezil mesajlar paylaşılırken, erkek erkeğe ilişkinin pazarlığını yapan rezil sapıklar, karşılıklı eşlerin pazarlandığı, para karşılığı kadınların rezilliklerine alet edildiği mesajların ardı arkası kesilmiyor. Bütün pisliklerin yapıldığı sapkın mesajlarda enseste gibi aşağılık paylaşımların yapıldığı da görülüyor. İşte o aşağılık ve rezil paylaşımlardan bazıları:

Diyanet İşleri Başkanlığı, her ortamda LGBT sapkınlığını, zinanın haram olduğunu ifade etmekte.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

deniz

DÜNYADA Kİ AHLAKİ ÇÖKÜNTÜNÜN SEBEBİ SİYONİZMDİR  
 • Yanıtla

has adam

bizdekinin adı KADEM
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23