• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kültür ve Turizm Bakanlığından flaş Merve Kaçmış kararı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gaziantep Müzesi Müdürlüğünde görev yapan Merve Kaçmış'ın ölümüne ilişkin soruşturma başlattı.

2020-01-16 19:52:00 -
Kültür ve Turizm Bakanlığından flaş Merve Kaçmış kararı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gaziantep Müzesi Müdürlüğünde Sözleşmeli Arkeolog olarak görev yapan Merve Kaçmış'ın ölümüne ilişkin soruşturma başlattı.

Bakanlık'tan yapılan yazılı açıklamada, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un, Kaçmış'ın 13 Ocak'ta Diyarbakır'da hayatına son vermesine ilişkin soruşturma talimatı verdiği belirtildi.

Bunun üzerine, olayla ilgili bazı personelin görevden uzaklaştırıldığı vurgulanan açıklamada, "Konu, Bakanlığımız birimleri tarafından tüm detaylarıyla takip edilmektedir. Merhum Merve Kaçmış'a bir kez daha Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz." ifadelerine yer verildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

sahici

sayın dilipak ta sürekli yazıyor. devlet kadrolarını hırsız namussuzlarla doldurup namuslu insanları zor duruma soktunuz. buda bunun bir örneği zavallıya eserleri çalan hırsızların suçlarının örtbas etmek için baskı yaptığı ve buna dayanamadığı anlaşılıyor. bunun hesabını rabbım dünyada da öbür tarafta da muzaaf bir şekilde hırsız namussuzları atayanlardan sorsun.
 • Yanıtla

zahir sincap

ben de 2012-2014 yıllarında cezaevi katibi olarak çalıştım. ve öğretmenlik programımı tamamlamak için görevimden istifa ettim. çünkü tüm baskılar beni buluyor ve bu şekilde çalışılmaz deyip istifa ettim. sonra tekrar katiplik mulakatlarına girdim hepsinden de elendim. neymiş efendim niye istifa ettin madem istifa ettin niye geldin. sen bizi kandırıyorsun deyip 3 sefer mülakattan elediler.benim işi çocuk oyuncağına çevirdiğimi söylüyorlar. ben hata yapsam bile devlet hatamı mazur görmesi gerekirken beni işsizliğe mahkum ediyorlar. şimdi de önümüzdeki günlerde icra müdür yardımcılığı için mülakatım var muhtemelen yine aynı şeyi yapacaklar. artık kafama sıkma noktasına geldim. bu işin hiç şakası yok. sonra merhum zahir hakkında soruşturma başlatılmış falan yazarsınız
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23