Kotku Hocaefendi yâd edildi

Ülkemizde İslami fikriyatın ve yaşantının yeniden canlanmasında büyük bir rol oynayan Mehmet Zahit Kotku Hocaefendi,doğumunun 125. yılında özel bir programla yâd edildi.

12 Ekim 2018 Cuma 13:46
Kotku Hocaefendi yâd edildi

 Levent Sonat  Ülkemizde İslami fikriyatın ve yaşantının yeniden canlanmasında büyük bir rol oynayan Mehmet Zahit Kotku Hocaefendi,  doğumunun 125. yılında özel bir programla yâd edildi. İskenderpaşa Camii’nde akşam namazını müteakiben Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda, Mehmed Zâhid Kotku Hocaefendi çeşitli yönleriyle anlatıldı.

İlim, fikir ve gönül önderi Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi ise doğumlarının 83. yılında, Hicri 13 Safer 1440, Miladi 22 Ekim Pazartesi günü özel bir program ve hatim dualarıyla yâd edilecek.


Yeni Akit Gazetesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ekim 2018 Cuma 13:46

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    22 Mart 2019