• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Koronavirüse yakalanan CHP'li başkanın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Koronavirüse yakalanan CHP’li Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumu ile ilgili yeni bir açıklama geldi. Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Böcek’in akciğerlerinde iyileşme görüldüğü bildirildi.

Yeniakit Publisher
2020-09-14 15:36:00 -
Koronavirüse yakalanan CHP'li başkanın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Koronavirüs nedeniyle bir süredir yoğun bakımda tedavi gören CHP'li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumuna ilişkin yeni bir açıklama geldi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Muhittin Böcek'in sağlık durumuyla ilgili olumsuz bir gelişme yaşanmadığı belirtilerek şu ifadelere yer verildi:

"Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek'in 7 Eylül 2020 tarihinden itibaren yoğun bakımdaki takip ve tedavisi devam etmektedir. Son 24 saat içerisinde olumsuz giden herhangi bir süreç yaşanmamış olup, bugün çekilen tomografide akciğerlerinde iyileşme izlenmektedir."

Ne olmuştu?

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 17 Ağustos'ta sosyal medya hesabından koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurmuş ve herkese maske, hijyen ile sosyal mesafe kurallarına uyulması konusunda uyarıda bulunmuştu.

Hastanede sağlık durumu yakından takip edilen Böcek, durumunun kötüleşmesi üzerine yoğun bakım ünitesine alınmıştı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Zülfükâr

ALLAH şahit ki ben bu zatın ekmeği ile oynadığı işçilerin bedduası yüzü suyu hürmetine sürüm sürüm sürünmesini istiyorum rabbime güç gelmesin kalbimden geçen bu
 • Yanıtla

Rabbimize hiçbir şey güç gelmez

Rabbime hiç bir şey güç gelmez  
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı