• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kılıçdaroğlu'ndan İstanbul'da çok konuşulacak buluşma!

Geçtiğimiz gün İstanbul Platformu'nun konuğu olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplantıya katılan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'yla bir görüşme yaptı.

Yeniakit Publisher
2019-12-12 10:40:00 -
Kılıçdaroğlu'ndan İstanbul'da çok konuşulacak buluşma!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile görüştü

İstanbul Platformu adı altında 14 yıldır her ayın ikinci salı günü toplantı yapan eski bürokratlar ve sisayetçilerin bu ayki toplantısına Kemal Kılıçdaroğlu katıldı

Toplantıya katılan İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile Kemal Kılıçdaroğlu kısa bir görüşme yaptı.

Basına kapalı gerçekleştirilen toplantıda, Kılıçdaroğlu, AK Parti'nin kuruluş değerlerinden uzaklaştığı, verdiği sözlerin bir kısmını yerine getirmediği belirtti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

akitokuru

kasetli şaibeli ile fetö sanığı şaibeli buluşması...normaldir!
 • Yanıtla

Öztürk ÖZİSLAM

HÜKÜMETE HEM FETÖYÜ SİZ TAŞIDINIZ DEVLETE DİYOR, HEMDE HÜKÜMETİN FETÖDAN DEVLETTEN VE PARTİDEN ATTIKLARI İLE GİDİP GÖRÜŞÜYOR, DESTEK VERİYOR. BU CHP LİLER KÖR MÜ OLDULAR? GÖRMÜYORLAR MI KILIÇDAROĞLUNUN CEMAAT VE FETÖ TAKMADIĞINI? SİYASİ MENFAAT İÇİN FETÖCÜ VE DİĞER CEMAAT VE TARİKATLARLA İSTEDİĞİ ZAMAN GÖRÜŞTÜĞÜNÜ? CHP SEÇMENİ NİYE DEVE KUŞU GİBİ KAFASINI KUMA GÖMDÜ? KENDİ KENDİNE KARANLIK YAPAN AYDINLAR SÜRÜSÜ... KILIÇDAROĞLUNUN ELİNDE ÇOCUK OYUNCAĞI OLDULAR RESMEN. ADETA MAHKUM OLDULAR. Kılıçdaroğlu PYD terör örgütü değildir diyor eyvallah diyorlar. Kılıçdaroğlu fetö bir dini sivil toplum örgütüdür diyor eyvallah diyorlar. Bütün fetöden tutuklananlara gazteci veya memur destek veriyor yine eyvallah diyorlar. bütün bu gerçeklere rağmen kılıçdaroğlu biz fetö ile işbirliği yapmıyoruz diyor saf saf yine eyvallah diyorlar. Bu nasıl bir sürü potansiyelidir? YENİ BİR TOPLUMSAL EVRİM ŞEKLİ YAŞIYORUZ.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23