Seçim 2019 Sayfası

Kılıçdaroğlu TV'den izledi! İşte ilk açıklamaları

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını almasının ardından konuştu. Kılıçdaroğlu, "Çok mutluyum ve huzurluyum" dedi.

17 Nisan 2019 Çarşamba 18:00
Kılıçdaroğlu TV'den izledi! İşte ilk açıklamaları

AK Parti'nin İstanbul İl Seçim Kurulu'na yaptığı "mazbata verilmesin" başvurusu reddedildi. Bu gelişme üzerine Çağlayan'daki Adalet Sarayı'na giden Ekrem İmamoğlu, mazbatasını aldı. Mazbata törenini televizyondan seyreden CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları:

Çok mutluyum, huzurluyum, duyguluyum. Bu başarı birlikte yaşamak isteyenlerin, gecesini gündüzüne katan partililierimizin başaırısıdır. Herkese teşekkürler.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Nisan 2019 Çarşamba 18:00

YORUM YAZ

 • CUNDERYACUNDERYA7 gün önce
  YSK DENILEN SIYONISTLER ZATEN ISRAIL AMERIKABESLEMELERIDIR VAY SEREFSIZLER HIRSIZLARIN ELINI ÖPTÜLER DOMUZ BOK YEMEKTEN VAZ GECMEZ.
 • asguniasguni7 gün önce
  ISTE TÜRKIYENIN HALI OYLARO ALAN DEGIL OYLARI CALAN KAZANIYOR OLAN GENE AKP YE OLDU FETO YAPTI YAPACAGINI CHP ILE TERÖRIST HDP BAKALIM NEREYE VARACAKLAR BUNDAN SONRASINI DÜSÜNMEK ISTEMIYORUM VAY TÜRKIYENIN HALINE FETO VE PKK TÜRKIYEYI BÖLECEKLER CHP ILE HDP DEDIKLERIMIZ SIYONISTLERIN HIZMETCILERIDIR.
 • KamilKamil7 gün önce
  Tarihinizde de görüldüğü gibi yine gözümüzün önünde çala çırpa istediğinizi elde ettiniz.Allah sizin gibi musibet bi partiden bu milleti âcilen kurtarsın
 • HaktanHaktan7 gün önce
  Bu halk acıyı hakediyor
 • Kartal57Kartal577 gün önce
  Ke mala bak birde utanmadan chp nin başarısı diyor.Sen hdp ip saadet ve fetö nün desteği olmasaydı asla bugüne gelemez istanbulu kazanamazdınz.Ne oldu ke malll bey hani ERDOĞAN diktatör idi.Diktatör olsaydı bugün böyle mutlu olabilirmiydin?
 • hsnhsn7 gün önce
  adam rahatil ilçeve ysk nin tavrı belliydi sanki chp olacağı
 • VatandaşVatandaş7 gün önce
  Ke mal yandın olum sonun geldi Ekrem koltuğunu alacak koltuğu al eve götür
 • avbavb7 gün önce
  Yıkıma hırsızlığa devam,yazık ettin kendine istanbul.
 • SelimSelim7 gün önce
  Bu kadar oy hırsızlığına rağmen YSK eğer İstanbulda seçimi yenilemzse bir daha asla sandığa falan gitmem bu şaibede o kurumun üstünden sittin sene kalkmaz.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019