İşte İmamoğlu’nun 18 gün içindeki gerçek icraatı! Bundan başka bir şey yapmadı

CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun 18 günlük mazbata işgali sırasında İBB Meclisi’nde gerçekleştirmeye çalıştığı ilk proje, cinisiyetsiz toplum amaçlayan “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi” için komisyon kurmaya çalışmak oldu. İmamoğlu'nun tek icraatı olan bu komisyon teklifi, AK Partililerin oyuyla reddedildi.

22 Mayıs 2019 Çarşamba 15:02
İşte İmamoğlu’nun 18 gün içindeki gerçek icraatı! Bundan başka bir şey yapmadı

 yeniakit.com.tr CHP’nin İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, uzun uğraşlar neticesinde 18 Nisan’da mazbatasını aldıktan sonra, AK Partililerin Belediye Meclisi’ne sunduğu su indirimi teklifinin üzerine çöktü. Aynı zamanda şehit çocuklarına toplu taşımada indirim yaptığını iddia etse de, gerekli şartlara sahip tüm şehit çocukları için ulaşım zaten ücretsiz... Tüm bu komediler ışında, İmamoğlu’nun İBB’deki gerçek icraatı gözlerden kaçtı.

“Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” için komisyon teklifi

CHP grubu, İmamoğlu mazbatayı alır almaz, Belediye Meclisine iki teklif sundu. Bunlardan biri; zaten var olanUyuşturucu ile Mücadele Komisyonu” teklifiydi. Diğeriyse; toplumda cinsiyet kavramını yok etmeye çalışan, eşcinselliği yaymayı amaçlayan “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” projesi için komisyon kurulması teklifi oldu.

AK Partililer reddetti

Uyuşturucu ile mücadele komisyonu, zaten var olduğu için AK Partililer tarafından reddedildi. Eşcinselliğin yayılmasını amaçlayan proje için kurulması teklif edilen komisyon da, yine Mecliste çoğunluğu oluşturan AK Partililer tarafından reddedildi.

Türkiye’de eşcinselliği yaymaya çalışan AB projesi: Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği safsatası, Avrupa Birliği ve Türkiye tarafından ortaklaşa finanse edilerek, “Eğitimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi (ETCEP)” ismiyle okullara sokuldu. 2014’te başlatılan ve 2016 yılından bu yana farklı isim ve çalışmalar altında yürütülen proje kapsamında okullarda çocuklara 'cinsiyet eşitliği' üzerine eğitimler verilip,  programlar düzenleniyor. Ancak eğitimlerden yansıyan görüntüler çocuklara eşcinsellik propagandasının yapıldığını gözler önüne seriyor. ETCEP sitesinde gezinenler farklı okullarda uygulanmış cinsiyetsizleştirmeyi özendiren fotoğraf kareleriyle karşılaşıyor.

ETCEP projesi ile çocuklara 'eşcinsel' sapkınlık aşılanıyor!

Akit’in yayınları netice verdi

Türk-İslam aile ve toplum yapısını korumak isteyen gazeteniz Yeni Akit’in ısrarlı yayınları neticesinde, Milli Eğitim Bakanlığı söz konusu projeyi iptal etmişti. E TCEP projesine karşı kamuoyunda oluşan hassasiyet nedeniyle Yeni Akit’e konuşan Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri, “Proje 2016’da sona ermişti zaten. Sadece pilot uygulamaların tamamlanması kalmıştı. Şimdi bakanlık olarak pilot uygulamaları da beklemeden projeyi tümden sona erdiriyoruz.” açıklamasında bulunmuşlardı.

O sapkın projeyi Bakanlık iptal etti

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Mayıs 2019 Çarşamba 15:02

YORUM YAZ

 • MuhammetMuhammet1 ay önce
  İstanbul sözleşmesine imza atan kim?
 • fetösavarfetösavar1 ay önce
  hertürlü ahlaksızlık bunlarda... chp.de..
 • Mustafa ÇelikMustafa Çelik1 ay önce
  Allah razı olsun yeniakit...
 • chp den uzak durchp den uzak dur1 ay önce
  Allah bunlara fırsat vermesin. türk ve islam aile yapısına tamamen ters bunlar. nerden geldiler nasil geldier, içimize nasıl sızdılar? Rabbim şerlerinden korusun.
 • halim selimhalim selim1 ay önce
  Ümit zoruna mı gitti? Sen de mi yetimin hakkını yiyen vampirlerdensin? Kış uykusundan bir uyanabilsen iftira mı değil mi anlayacaksın da, nerede sende o beyin?
 • galipgalip1 ay önce
  hizipsavar doğuştan çift cinsiyetli olanlar hakkında düşüncen ne
 • Salim Salim 1 ay önce
  Çamur at izi kalsın. Gençler 40 liraya ulaşım sağlıyor nokta.
 • MehmetMehmet1 ay önce
  Ey Alemlerin Rabbi olan Allahım, bizi mahallide de merkezide de bunların eline düşürme. Amin...
 • hizipsavarhizipsavar1 ay önce
  eğer cinsiyet eşitliği olsaydı bu yüce yaratıcı tarafından ilk gün yapılırdı zaten siz beyhude sapkınlar neyin peşindesiniz. hiç bir erkekle kadın eşit olurmu. bir hiç olmazsa malum cinsel bölgeden fark var. ama burda eşitlik derken bazıları kıçından anlamasın. bu yaşayan her canlının ortak hakları var. şu anda bu haklar bariz bir şekilde kadından yana ve isistmar ediliyor. bu derhal kaldıerılmalı her canlı eşit haklara sahiptir.
 • ümitümit1 ay önce
  Halim Selim yorumucu: Senin gibi vatan hainleriyle beraber etmedikleri içinmi bu iftirayı atıyorsun alçak ..
 • Halim SelimHalim Selim1 ay önce
  Her taşin altindan akepenin bir pisligi, her koşe başinda akepeli bir hirsız cikiyor. Ulkede hortumlanan paranin hesabı belli degil. Hala bunlarin pesinde gidenmilyonlarca siğır var. Vay halimize.
 • Çok cinssin CeHaPe !Çok cinssin CeHaPe !1 ay önce
  CeHaPe ne zaman cins cins işlerle uğraşmaktan vazgeçip ülke meselelerine eğilecek !?
 • AHMETAHMET1 ay önce
  ekrem imamoğlu, baştan sona ihanet...
 • rezujinrezujin1 ay önce
  ekrem yunanoglunun zaten cinsi bozuk bu nedenler onu cinsi bozuklarin cinsiyet esitligi dedigi sapkiliklara yardimci oluyor suratina iyi bakin bu kefere es cinselin ta kendisidir ey millet istanbulu bu cinsiyeti bozuklarami birakacasiniz.
 • abdrhmnabdrhmn1 ay önce
  yunan ...undan ne beklenirki
 • Bagiye Bagiye 1 ay önce
  Cinsiyet eşitliği deyip sapkınlığa sevk etmek çoluğu çocuğu,allah belânı versin inşallah makaryosun  ekrem müdafa seni
 • Zeyveli ŪmmetaZeyveli Ūmmeta1 ay önce
  Sadic ben acicik deliyim.ekremin başkanliği kesin.saadet partisi ona calįşiyor.nasil mūminse bunlar pkk fetò ile el ele bu milli cöröşcūkler.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Haziran 2019