İstanbul'da yasa boğan şehit haberi

İstanbul Sancaktepe'de bir trafik polisi, motosikletiyle seyir halindeyken yoldaki su nedeniyle kaza yaptı. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan polis, kurtarılamadı.

15 Ağustos 2019 Perşembe 10:06
İstanbul'da yasa boğan şehit haberi

Trafik polisi Ali Ulaş'ın kullandığı motosiklet, Sancaktepe Anadolu Otoyolu Samandıra Gişeler bağlantı yolunda, çim sulama fıskiyelerinden yola akan su nedeniyle devrildi. Ağır yaralanan Ulaş, bölgeye gelen sağlık ekiplerince Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı ancak müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Çalışkan, hastaneye gitti

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, hastaneye gelerek kaza hakkında bilgi aldı, Ulaş'ın yakınları ile görüştü.

Şehit polis memuru Ali Ulaş için tören düzenleneceği bildirildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Ağustos 2019 Perşembe 10:06

YORUM YAZ

  • AtamanAtaman1 ay önce
    Bizim adam olup olmayacağımız nasıl anlaşılır? Problemleri gecikerek, yerel çapta ve arızi çözmek yerine ülke çapında kalıcı vesüratli çözme kapasitemiz ile anlaşılır. Hepimiz biliriz; Belediyeler iyi çalışanı-çalışmayanı dahil kentlerde fidan, çim ve çiçekleri sulama sistemini veya birhortumu açarlar ve bırakırlar. Kısa sürede asfalt yol ve kaldırımlar göl olur. Hepimiz bunun milli servetin israfı olduğunu görerek üzülürüz. Ama bir Emniyet mensubunun hayatına mal olacağını düşünemedik. İçişleri Bakanlığına çağrımdır: derhal tüm illere genelge yayınlayarak, sulama sistemlerinin zaman ayarlı olarak otomatikleştirilmesi ve her birinin sorumluluğunun adı, sanı belli bir görevliye verilmesi emrinin bildirilmesidir. Ayrıca görevini ihmal edenler hakkında yasal işlem yapılması. Bunun kamuoyuna da açıklanması devlete vatandaşın itimadını pekiştirir. Mahkeme bu davada sorumlulara en üst seviyeden cezai yaptırım uygulamalıdır. Medya bu konuları takip etmelidir. İşte ilerleme böyle olur. Güçlü devlet ve güçlü millet de böyle var olur.
  • bozerenbozeren1 ay önce
    Allah rahmet eylesin. yollarında hiç kusur olmaz ki güzelim memleketimin. imza sahipleri hiç sorumluluk taşımaz ki.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019