• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İstanbul’da iğrenç görüntüler! Komşular ihbar etti, ekipler gözlerine inanamadı

İstanbul’da bir evden gelen kötü kokular üzerine ekipler harekete geçti. Bir yaşlı kadının evinden 3 kamyon çöp çıktı. Apartman sakini, 'içeride ceset var diye şüphelendik' dedi.

Yeniakit Publisher
2020-06-21 11:19:00 -
İstanbul’da iğrenç görüntüler! Komşular ihbar etti, ekipler gözlerine inanamadı

İstanbul'un Kağıthane ilçesinde 65 yaşındaki Şehriban G. isimli kadının evinden gelen kötü kokular dayanılmaz hale gelince komşuları şikayette bulundu.

Ekipler harekete geçerek daireye geldiğinde iğrenç bir manzara ile karşılaştı. Çöp eve dönüşmüş evden 3 kamyon dolusu çöp çıkarıldı. Yaşlı kadın ise sağlık görevlileri tarafından hastaneye götürüldü. Komşular evin 2 yıldır böyle olduğunu söyledi.

Evden 3 kamyon çöp çıktı

Eve gelen belediye ekipleri yaşlı kadının tamamen çöplerle dolu bir evde yaşadığını görürken durumu hemen 112’ye bildirdi. Eve gelen sağlıkçılar yaşlı kadını alıp hastaneye götürdü. Belediye ekipleri ise yaşlı kadının hastaneye götürülmesiyle evi temizleme işlemlerine başladı.

Evden 3 kamyon dolusu çöp çıkarken, evin boşaltılmasıyla beraber ilaçlama işlemi yapıldı. Komşulardan edinilen bilgilere göre 65 yaşındaki kadının 2 sene boyunca öyle yaşadığı ve ruhsal problemleri olduğu öğrenildi.

“İnsan akıl sır erdiremiyor”

Evden bu kadar çöp çıkacağını tahmin etmediğini dile getiren apartman sakini Ahmet Işık, “Evden kokular geliyordu. İçeride ceset var diye şüphelendik. O derece ağır bir kokuydu. Sonra hukuki bir süreç başladı.

Şikayet ettik. Yetkililer geldi. İçerisinin gerçekten çöp ev olduğunu gördük. Ekiplerden Allah razı olsun gelip yardımcı oldular. Ben şok oldum. Bu kadarını beklemiyordum. Bir ihtimal bir şeyler toplayıp getiriyordur diye düşünüyordum ama kamyon kamyon çöp çıktı. İnsan akıl sır erdiremiyor" diye konuştu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mim Eryiğit

65 yaşında yaşlı kadın “Yaşlı kadın “ bir cümlede aynı anda 3 kere tekrar ediyor. Kısacık bir haberde 5 kere.
 • Yanıtla

nusret

Bu "İstanbul’da iğrenç görüntüler! Haberin kendisinden daha iğrenç olmuş. Büyük ihtimalle akli dengesi zayıf olan ve bilinçsizce yapılmış bir hadiseyi bu başlıkla vermeniz hem yanlış hem de sanki başka bir habermiş algısı oluşturmuş. LÜTFEN DİKKAT EDELİM!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı