• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İslami Büyük Doğu Akıncıları, 14 Mayıs seçimindeki kararını açıkladı

Yeniakit Publisher
2023-05-04 11:19:00 -
İslami Büyük Doğu Akıncıları, 14 Mayıs seçimindeki kararını açıkladı

İBDA (İslami Büyük Doğu Akıncıları) yayın organı Baran Dergisi, Mayıs sayısına özel olarak hazırladığı kapak ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a desteğini ilan etti.

Merhum Mütefekkir Salih Mirzabeyoğlu'nun düşünce ekolünü takip edenlerden oluşan İBDA (İslami Büyük Doğu Akıncıları) 14 Mayıs 2023 seçimlerinde kime destek vereceklerini açıkladı. İslami Büyük Doğu Akıncıları'nın yayın organı olan Baran Dergisi'nin Mayıs sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek verildiğine dair bir içerik yer aldı.

 

Baran Dergisi'nin Mayıs ayı sayısının kapağında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resmi yer aldı. Derginin kapağında "Tarafımız doğrudan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhur İttifakı'dır" ifadeleri yer alırken tanıtım yazısında da şu sözlere yer verildi:

 

"Malum olduğu üzere bu ayın aktüel planda en önemli hadisesi 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 yıllık iktidarı süresince içeride belli başlı batıcı mihrakların statükosunu kırarken, Türkiye’yi batı müstemlekesi kalmaktan kurtulma yolunda önemli bir noktaya taşıdı. Fakat Türkiye’deki rejim ve sistemin başlı başına bir problem teşkil etmesinden ve bu problemin 21 yıldır çözülememiş olmasından dolayı yine “çok kritik” bir seçimle karşı karşıyayız. Müslümanların bu süre zarfında elde ettiği kazanımların kaybedilmemesi ve ülkenin tekrar batı yörüngesine girmemesi için 14 Mayıs seçimlerinde “tarafımız doğrudan Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı”dır."
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

burhan

ibda c değil, ibda fikriyatına mensup bir grup.

Gültekin

Bu seçimleri ittifaklar seçimine dönüştürmeden, guruplara ayrıştırmadan, hizmetler yarışı seçimleri yarışından bakılmalıdır ve öyle değerlendirilmelidir. Bu vatan hepimizin, hepimize yetecek kadar bol nimet var, yapılacak seçimleri hep birlikte sağ duyu ile huzur içinde yapılmasında hepimize düşen insani görevimizi yapalım.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23