• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Imran Khan: Ümmet için büyük kayıp!

Pakistan eski Başbakanı Imran Khan, Mahmud Efendi Hazretleri'nin ahirete irtihaline ilişkin bir taziye mesajı yayınladı.

Yeniakit Publisher
2022-06-24 23:51:00 - 2022-06-25 00:42:57
Imran Khan: Ümmet için büyük kayıp!

 Yeniakit.com.tr 

Pakistan eski Başbakanı Imran Khan, yüzbinlerin katılımı ile son yolculuğuna uğurlanan Mahmud Efendi Hazretleri için bir taziye mesajı yayımladı.

"Şeyh Mahmud Efendi'nin vefatını üzülerek öğrendim." diyen Khan, şunları söyledi:

İslam'ı ve Sünnet'i zorlu bir zamanda yeniden canlandırdı, Türkiye'de ve dünyada milyonlarca insana ilham verdi. Ümmet için büyük bir kayıp.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kuzey orhun

Dünya üzerinde 70 civarında kendini müslüman olarak nitelendiren ülke var ama bunların hiç bir tanesi Allahın dini islamiyetle alakaları yok. Her türlü kul hakkı yeme ,yalan,dolandırma ,rüşvet,adaletsiz gelir dağılımı,yaptığı işe hile karıştırma,Allahın ilk emri oku olmasına rağmen bilim ve teknolojide Dünyanın en geri kalmış ülkeleri kendini müslüman olarak nitelendiren ülkeler. Bu ülkelerin yaşantıları tamamen İslamiyete zıt ,kendilerini müslüman olarak nitelendirmeleri Allahın dinine iftira olur. Dünyada her yıl yapılan islami endekse bakın bu ülkeler kaçıncı sırada.

ali yalçın (LazOsmanOğlu)

MEZHEPSİZLER ve KEMALİSTLER BULUŞTU..(Cehennemde De Buluşacakları Gibi.) EFENDİ HZ.NİN BİNDİĞİ CİP, SENİN BENİM CİPİM. SİZ ZENGİN OLSANIZ, (hocanız-şeyhiniz zaten olmaz da sizin) BABANIZI EŞEĞE Mİ BİNDİRECEKSİNİZ BE BİLMEMNE'LER???... VE DE ARAŞTIRIN BAKIN; ÇARŞAMBA'DA, AMCAOĞLUYLA ORTAK BİR DAİRESİ ve KÖYÜNDE BABADAN KALMA BİR EVİ VAR. EVİNİ BAHÇESİNE BİLE KUR'AN MEDRESESİ YAPTIRDI. BAŞKA DA BİR ŞEYİ YOK. GÖRECEKSİNİZ O İFTİRALARINIZIN NETİCESİNİ CEHENNEMDE...(!!!)
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23