• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İmamoğlu'nun skandalı patladı! Usulsüzlüğe isyan eden loca sahibine dayak

CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçim döneminde Beşiktaş Vodafone Stadı’nda işadamı Atalay Demirbaş’ın locasını izinsiz olarak kullandığı ortaya çıktı. Buna isyan eden Demirbaş, Beşiktaş Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu tarafından darp edildi.

2019-11-19 14:26:00 - 2019-11-19 14:28:26

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 13 Nisan 2019 günü Beşiktaş Vodafone Stadı’nda oynanan Beşiktaş-Medipol Başakşehir maçını 80 numaralı locada seyretmiş, maç sırasında ‘Mazbatayı ver’ şeklinde sloganlar atılmıştı. İmamoğlu’nun atılan siyasi slogana karşılık vermesiyle spora siyasetin sokulduğu eleştirileri yapılmıştı.

Sabah’tan Atakan Irmak’ın haberine göre; işadamı Atalay Demirbaş, ‘Locanın izinsiz kullanıldığına’ dair kamuoyuna yaptığı açıklamaları yalanlaması için baskı yapan Beşiktaş Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu tarafından darp edildi. Demirbaş’ın iddiasına göre, Ataköy’deki bir restoranda gerçekleşen olay sırasında Mahmutyazıcıoğlu, Demirbaş’a kafa ile saldırdı. Savcılığa teslim edilen görüntülerde Avukat Mahmutyazıcıoğlu’nun işadamına kafa attığı görülüyor.

İddialar vahim

Locanın sahibi Demand Gayrimenkul tarafından Beşiktaş Kulübü’ne bir ihtarname gönderilmiş, ihtarnamede locanın bilgileri dışında Ekrem İmamoğlu ve Özen Kuzu’ya tahsil edildiği anlatılmıştı. Ayrıca Atalay Demirbaş, “Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu 3 milyon 200 bin dolar menfaat sağlayabilmek için, Beşiktaş Kulübü’ne ait olan toplam 10 milyon dolarlık çeki, Özen Kuzu adlı iş insanına verdi” demişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

dumanlı

Atalay Demirbaş, “Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu 3 milyon 200 bin dolar menfaat sağlayabilmek için, Beşiktaş Kulübü’ne ait olan toplam 10 milyon dolarlık çeki, Özen Kuzu adlı iş insanına verdi” demişti. Dayak hadisesinin nedeni bu olay ve bu olayın imamoğluyla alakası ne.
 • Yanıtla

Hizip Savar

Allah c.c. aşkına bırakın şunu ya valla bırakın kendi bokunda debelensin. yeminle suratını bile görmek istemiyorum bu ne ya gına geldi yeminle. ulan aklıma geliyor çıldrııyorum TEMEL ATMAMAM töreni ne la. ne demek yaprakalr beni alkışiladı. ulan o zaman o gövde ile dallar neci 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23