• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hadisleri inkar eden Taslaman'a Cübbeli Ahmet Hoca'dan sert tepki!

Hz. İsa (a.s.) ile ilgili hadisleri yok sayan Caner Taslaman'a Cübbeli Ahmet Hoca'dan sert tepki geldi.

2020-02-27 11:09:00 - 2020-02-27 11:10:53

 yeniakit.com.tr 

Televizyon ekranlarında çoğu hadisin uydurma olduğunu söyleyen ve evrim teorisini savunan ilahiyatçı Caner Taslaman'ın son açıklamaları Cübbeli Ahmet Hoca'yı kızdırdı.

Cübbeli Ahmet Hoca'nın açıklamaları şöyle:

Caner Taslaman çıktığı canlı yayında yine yanlış bir şekilde konuştu. Abdullah Ağar'ı çıkarmışlar. Dini bilgisi yok, ihtisas alanı yok, tarikatlar şöyle böyle, fuzuli yere konuşuyor.

Kütüb-i Sitte'de yok diyorsun. Bu kitapların hepsinde Hz. İsa (a.s.) var. Hz. İsa şeriatı hakim olmak kılmak için gilecek. Taslaman Mehdî'ye uydurma diyor. Bunlar sahih hadislerdir. Mehdi Hz İsa'nın arkasında namaz kılacak. Hadislerde yokmuş! Ben Diyanet'e şundan üzülüyorum. Biri de çıkıp bir telefon açıp yanlış konuşuyorsun demiyor.

Cübbeli Ahmet Hoca'nın konuyla ilgili tweeti şöyle:

"Caner Taslaman: “Mehdî, Kütüb-i Sitte’de Geçmiyor” Diyor, Hâlbuki Ebû Dâvûd’da Hazreti Mehdî Hakkında Bâb var! Yanındaki İlahiyatçı: “Hepsinde Geçmiyor” Diyor Ama Onun da Ne Demek İstediğini Anlayamıyor!"

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ömer

Felsefe hastalığı ve felsefeciye diyanet ses çıkaramaz...
 • Yanıtla

kuntakinte

sevgili hocam senin eleştirdiğin adamlar gibi düşünenler devlete danışman olmuş birlikte yol yürüyorlar fetöş yapışmış sümük gibi kazı kazı çıkmıyor 2023 geliyor alternatif illada alternatif bunlar sahaya çıkamıyor artık hepsi yorgun metal olmuş bitmiş gibiler taleplerimiz şu yada bu şekilde karşılanamıyor yapmak isteselerde cesaret dirayetleri kırılıyor neden çünkü kılavuzları karga olmuş bunlardan kurtulupy ta cesaretli danışmanları yok böyle bir fırsat vermiş millet ümmet fark edemiyorlar derslerini almnışlar mış he hani demekki şamar lazım
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı