‘Güvenli bölge hayal’ diyen emekli tuğgeneral Erdal Şener iyi izlesin bunu!

Geçtiğimiz Ağustos'ta YAŞ kararıyla emekliye ayrılan tuğgeneral Erdal Şener, güvenli bölgenin hayal olduğunu söylemiş ve harekat aleyhine konuşmuştu. Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, Şener'in 2,5 ay önce sarf ettiği skandal sözlerini hatırlattı.

10 Ekim 2019 Perşembe 17:12
‘Güvenli bölge hayal’ diyen emekli tuğgeneral Erdal Şener iyi izlesin bunu!

 yeniakit.com.tr  Akit TV'de Fatin Dağıstanlı'nın sunumu ve Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu'nun yorumlarıyla ekranlarınıza gelen Manşetlerin Dili'nde, Barış Pınarı Harekatı konuşuldu.

Harekata aylar öncesinden karşı çıkan muhaliflerden biri olan, YAŞ kararıyla emekli edilmiş eski tuğgeneral Erdal Şener'in sözlerinin de masaya yatırıldığı programda, Karahasanoğlu çok konuşulacak yorumlarda bulundu. 

YAŞ kararıyla emekli edilen Şener, 9 Ağustos'ta Cumhuriyet'in yayınladığı bir haberde, güvenli bölgenin hayal olduğunu söylemiş ve ABD'nin, Türkiye'nin yapacağı kara harekatını engellemeyi başardığını iddia etmişti.

Karahasanoğlu'ndan çarpıcı yorumlar

Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, Şener'in skandal sözlerini hatırlattı. Karahasanoğlu şunları söyledi:

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Ekim 2019 Perşembe 17:12

YORUM YAZ

 • Eşref özbilgiliEşref özbilgili3 gün önce
  Paşa doğru söylemiş. Bu Amerikalılarla güvenli bölge hayal demiş. Yapacaksak fırat kalkanı zeytin dalı gibi hesabı kendimiz görmemiz lazım demiş. Bunları yaparken de Suriye rejimi ile ilişkileri düzeltmemizin gerekli olduğunu söylemiş. Hangisi yanlış. Sen lafı nerenden anlıyon hacı.
 • Eşref özbilgiliEşref özbilgili4 gün önce
  1-ERDAL ŞENER PAŞAYI deyil eleştirmek adını dahi ağzına almaya ne bilgin yeter nede çapın.2-Sen ve senin gibi yobazların ne fikirlerine ne öngörülerine nede eleştirilerinize türk milletinin ihtiyacı yoktur bunu böyle biliniz.3-YÜCE TÜRK MİLLETİNİN İZLEMESİ GEREKEN YOLU GAZİ MÜSTAFA KEMAL ATATÜRK BİZLERE ÇİZMİŞTİR..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
 • NamyelüsNamyelüs4 gün önce
  Bir ''Esat'' sever daha.Yakında Kılıçdaroğlu yanına çağırısa ve milletvekili yaparsa hiç şaşımam,ya siz? şeklinde düzeltirim
 • NamyelüsNamyelüs5 gün önce
  Bir ''Esat'' sever daha.Yakında Kılıçdaroğlu yanına çağırısa yaparsa hiç şaşırmam,ya iz?
 • Vanlı mehmetVanlı mehmet5 gün önce
  Ben erdal şener in yerinde olsam intihar eder özür dilerm notu yazardım buzihnyette böyle utanma duygusu yoktur bu hain zihnyet 80 yıl bu ülkeyi geri koydu bunlara bir yavuz sultan selim lazımdır
 • klmklm5 gün önce
  Zehir zlkkım olsun bu ülke böylelerin yüzünden sıkıntı ya giriyor..
 • Ovalı Ovalı 5 gün önce
  Bu hayin nerde rütbe almış? Yazık aldığı maaşa haram olsun ona .
 • BIRDALBIRDAL5 gün önce
  emekliye ayrılan tuğgeneral Erdal Şener, güvenli bölgenin hayal olduğunu söylemiş ve harekat aleyhine konuşmuştu. BUNLARI OKUYABILIYORMUSUN GENERAL SIMDI TÜRKIYENIN VERGISINDEN EMEKLI AYLIGI ALIYORSUN DEGILMI 
 • hbalıkhbalık5 gün önce
  bunlar arap askeri, işleri güçleri yan gelip torpil peşinde koşmaktır.
 • iskender1a*iskender1a*5 gün önce
  kafirin aklı olsa zaten kafir olmaz.#Arza ancak mümin kullar varis olabilir.Sıkıntı bastı !!! 
 • sukrusukru5 gün önce
  Yaş kararıyla emekli ettiklerine göre varmış demek ki bir bildikleri.Ve nitekim kararın doğruluğunu zaman gösteriyor.
 • ahnetahnet5 gün önce
  agzi olan emekli memur konusuyor... yeterli bilgili donanimli vasifli olsaydiniz emekli edilmez veya vaska sekilde devlet sizdrn yararlanirdi...
 • OvalıOvalı5 gün önce
  Sökün rütbesini, kesin maaşını,olur biter. Kestirme yol bu.bir daha ötmezOvalı
 • selim ustaselim usta5 gün önce
  malum şii chp taraftari
 • PolisPolis5 gün önce
  Yazık bu devlet bunun gibi adamlara normal zamanlarda ağalık yapsın diye mi buralara getirmiş. Sınırda şehit olmaya geldik diyen komutanlarımızın ellerinden öperim.
 • hercaihercai5 gün önce
  BU GIBI ADAMLAR NASIL KOMUTAN OLDU ACABA, MERAK EDIYORUM.ALDIGIN MAASI NERDEN ALIYORSUN SEN, AMERIKADAN MI?
 • Allah'ın bir kuluAllah'ın bir kulu5 gün önce
  Anlaşılan o ki daha ABD nin çocukları bizde var. Bunların soyunu tüketmek gerekir.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ekim 2019