• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Gelecek Partisi'ni kuran Ahmet Davutoğlu'na Babacan ve Akşener'den tebrik!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve yeni parti hazırlıklarını sürdüren Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu'nu arayarak Gelecek Partisi'nin kuruluşu nedeniyle tebrik ettiler.

Yeniakit Publisher
2019-12-16 09:51:00 -
Gelecek Partisi'ni kuran Ahmet Davutoğlu'na Babacan ve Akşener'den tebrik!

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu yeni partisi resmen kurmuş ismini "Gelecek Partisi" olarak açıklamıştı. Partisinin kuruluş ilkelerini açıklayan Davutoğlu ''bütün baskılara ve oluşturulmaya çalışılan korku atmosferine rağmen ülkemize müreffeh bir gelecek çizmek için bir araya geldik." demişti. Ardından Davutoğlu'na bir çok tebrik telefonu geldi.

Gerekirse Babacan'ın yeni partisi için vekil veririm diyen Akşener ve yeni parti kurma hazırlığında olan Ali Babacan Ahmet Davutoğlu'nu arayarak tebrik ettiler.

Gelecek Partisi gelen tebrikleri sosyal medya hesabından duyurdu

Gelecek Partisi'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada "İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ve Eski Başbakan Yardımcısı Sayın Ali Babacan; Sayın Ahmet Davutoğlu'nu arayarak tebriklerini ilettiler. Türkiye gündeminin de değerlendirildiği görüşmelerde, taraflar birbirlerine iyi dileklerini ilettiler." ifadelerine yer verildi. 

BİRÇOK SİYASİ DAVUTOĞLU'NU ARAYARAK TEBRİK ETTİ

Öte yandan, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da Ahmet Davutoğlu'nu arayarak tebrik etti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

GENÇTÜRK

Habertürk T V de hergün para gündem programında Bülent Aydemir denen zangoç sözde yorum yapıyor. Zannedersin ki adam her konuda ahkam kesiyor. Bilmediği hiç bir konu yok. Siyaset dersen o biliyor,ekonomi dersen o biliyor. Yorum yapmadığı hiç bir konu yok. Bu kadar ukalalık olmaz kardeşim.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23