• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a olay sözler

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a 'Mert Hakan Yandaş' üzerinden göndermede bulundu.

Yeniakit Publisher
2020-08-11 20:55:00 -
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a olay sözler

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bir firmayla yapılan sponsorluk anlaşması nedeniyle düzenlenen basın toplantısında konuşan Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a 'Mert Hakan Yandaş' göndermesinde bulundu.

İşte Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in açıklamaları:

Hayır, Fenerbahçe'ye biz karşı çıkmadık. Siz bir kural koyuyorsunuz; sarı, kırmızı, yeşil. Otobana da hız limiti koyuyorsunuz, bunu değiştiremezsiniz. Kırmızı yada yeşil ışığın daha uzun süre yanmasını isteyebilirsiniz ama orada bir ışık yanıyor. Ben buna uymam, istediğim gibi aşarım, cezasını ödemem diyemezsiniz.

Rakibimiz için söylemiyorum, kendimiz için de söylüyorum, biz bu kurallara uymak zorundayız. Kurallara uymazsanız kaos ve anarşi olur. Devlet olmanın ana prensibi kurallardır. Kurallar bir bütündür.

Biz dedik ki varsa, maddi hatayı düzeltelim. Fenerbahçe'nin taleplerini göz önüne alalım gelecek sezon düzeltelim. Ama 4 ağustosta transfer dönemi başlamış, oyun başlamış. Bende o zaman istediğim gibi derim.

Bize diyorlar rahatsınız, biz rahat değiliz. Bizim o rakam bütçemiz, biz orada 40-50- milyon TL, harcarız. Biz sabah akşam mücadele ediyoruz Abdurrahim beyle.

Siz hem karnım doysun diyeceksiniz, hem de yemeğim eksilmesin diyeceksiniz. böyle bir dünya yok.

Bizi Allah korusun, başkalarının elindeki futbolcuyu, kandıracak... Profesyonel düşünebilirsiniz, herkesin düşüncesi çok farklı. Siz o insana 2-3 kat para vereceksiniz. Hemde 1 değil, 5-6 futbolcuya, sonra da "Bana ceza veremezsin, 30 milyon taraftarım var!" üstü örtülü tehdit sallarsam, beni suçlayın.

Önce futbolcu Galatasaray'a gelir, Galatasaray ile anlaşamazsa 2-3 katı fiyatla başka kulübe gelirler. Galatasaray Türk futbolunun kıblesidir.

Nasıl sen başkan yöneticisin, haberin yok ne limit çıkacağından. Ondan sonra yazacağım oraya sınır tanımayacağım, sen sınır tanımayan doktor musun?

'Fatih Hocamız resmi olarak Arda'yı istedi'

Fatih Hocamız geldi, resmi olarak Arda'yı istedi. Biz de dedik ki, tamam görüşelim. Arda sağ olsun, boş mukaveleye imza atarım dedi. Biz de fırsatı değerlendirdik, en düşük şekli verdik. Arda büyük bir incelik yaptı.

Abdurrahim beyin dediği gibi, pandoranın kutusunu açmayalım. Çok utanan, çok sıkılanlar olur. (Mert Hakan transferiyle ilgili)

Falcao konusunda son noktayı koydu

Radamel Falcao indirim yaptı, kalacak.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Doğrucu Davut

Reis bu adamı spor bakanı yap. Konuyu çok iyi anlamış ve anlatmış...
 • Yanıtla

Cimbom

Ali Koç a gereken cevabı vermiş. Galatasaray'ın her talip olduğu çocuğa 2 3 katını veriyorlar. Bu iş, futbol ahlakına sığmaz. Ondan sonra 160 milyon lira zarar açıklıyorlar. Fener ile dalga geçen adamı para yükseltip aldılar tepe tepe kullansınlar.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı