Fatih Portakal: Brunson'ın uçağı gönderildi

Amerika Birleşik Devletleri ile Türkiye arasında krize neden olan ajan Brunson'la ilgili FOX TV spikeri Fatih Portakal açıklama yaptı. Portakal, "ABD’li yetkili hem bırakılacağını hem sonrasında Brunson’un pılısını pırtısını toplayıp ülkesine döneceğini umuyor. Bu söylediğine göre, tarifeli uçakla gidecek hali yok ya, uçağı da gönderilmiştir kanımca" ifadelerini kullandı.

12 Ekim 2018 Cuma 12:32
Fatih Portakal: Brunson'ın uçağı gönderildi

İzmir’de terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği ve ajanlık yaptığı iddiasıyla yargılanırken, yaklaşık 2 yıllık tutukluluğu “sağlık sorunları” gerekçe gösterilerek cezası geçen 25 Temmuz’da ev hapsine çevrilen ABD’li Papaz Andrew Craig Brunson, bugün 4. kez daha hâkim karşısına çıktı.

"Pılısını pırtısını toplayıp..."

Fatih Portakal'dan ajan papazın serbest kalacağı iddialarına yorum geldi. Portakal Twitter'dan şunları yazdı;

d

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ekim 2018 Cuma 12:32

YORUM YAZ

  • KadirKadir5 ay önce
    Adam haklı çıktı. Serbest bıraktık işte.
  • ali eskilerali eskiler5 ay önce
    brunson giderse ak parti ciddi anlamda oy kaybı yaşar fetoyu vermeyene biz buyurun papazı dersek millet bize güler.
  • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş5 ay önce
    evet sömürge devlet olup olmadığımızın kanıtı olacak aynı zamanda bunuda serbest bırakırlarsa.orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir. Nasıl ki dini ve dini duyguları istismar edenler varsa Atatürkü ve onun fikirlerinide istismar edenler var bu chpkk dır. chpkk bilhassa bu yahudilerin vede hıristiyanlar destekledikleri partidir.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Mart 2019