Fatih Altaylı çıldırdı: Defolun it sürüsü

Ay'a ayak basılışının yıl dönümü nedeniyle Teke Tek programında bilim konusunu işleyen Fatih Altaylı, sosyal medya üzerinden gelen yorumlar sonrası takipçileriyle kavgaya tutuştu.

22 Temmuz 2019 Pazartesi 15:02
Fatih Altaylı çıldırdı: Defolun it sürüsü

Habertürk ekranında Ay'a ayak basılışının 50. yıl dönümünde Fatih Altaylı, Teke Tek Bilim programı yapıp profesörleri ağırladı. Altaylı'nın programına yapılan yorumlarla çıldırdı.

Dün insanoğlunun Ay'a ayak basmasının 50. yıldönümüydü. Habertürk'te Teke Tek programını yapan Fatih Altaylı da özel yayınında bu konuyu ele aldı. Programda yanıt aranan sorular "Ay’a tarihi yolculuğun nasıl gerçekleştiği? Apollo 11 görevinin bilinmeyen yönleri ve Neil Armstrong Ay’a gerçekten ayak bastı mı, basmadı mı?' oldu.

Fatih Altaylı'nın Teke Tek Bilim programına Prof. Dr. Arsev Eraslan, Prof. Dr. Mehmet Emin Özel ve Dr. Korhan Yelkenci katıldı. Program Habertürk ekranlarında yayınlandığı saatlerde Fatih Altaylı, sosyal medya üzerinden kavga etti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Temmuz 2019 Pazartesi 15:02

YORUM YAZ

 • Ekrem EROLEkrem EROL29 gün önce
  Fatih Bey! Yetiştirdiğiniz gençlerinizle neden kavga ediyorsunuz ki?
 • YasinYasin29 gün önce
  Az bile demiş bu adamın Cumhurbaşkanı olması lazım ki ülke gelişsin.
 • AhmetAhmet1 ay önce
  Fatih Altaylı tepkisinde haklı bizim son yetişen gençler kadar boş avanak aklı havada kendine bakmayıp başkasına laf eden kompleksli ama metrobüste uyuyo numarası yapan karaktersizler başka hiç bir yerde yok bunlar bilimi zerre takmayan cahillerdir aynı şekilde bilmeden Dinle ve dini değerlerlede dalga geçmeye çalışırlar aynı ahmakgüruh...
 • MuratMurat1 ay önce
  Ohooo bunun gibi bizde ne ruh hastaları var.Adamın kendini her konuda allame sanmasından belli patalojik vaka olduğu.
 • Hasan Hüseyin ZENGİNHasan Hüseyin ZENGİN1 ay önce
  demekki bu adamı seyreden it suruleri oylemi bunu kabullenip seyrediyorlar bu tvleri yazık ya Hala seyredecekmısınız ?????????????
 • HattabHattab1 ay önce
  Akbabalar senin programa musallat olmuş...Akbabalar neyi yer bilirsin...
 • Ali DemirciAli Demirci1 ay önce
  İfade özgürlüklerini kullanıyorlar Fatih...Bunlar, yere göğe sığdıramadığız gezizekalı takımı...Saracak konu bulamayınca sana SARMIŞLAR...bunlara seçimlerden sonra KUANTUM MUHARREM; şizofrenler demişti...senin desteklediğin SOSYOLOJİK TABAN bu ...idare et...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Ağustos 2019