Eşcinsel sapkınların hedefinde Müslümanlar var! LGBTİ Derneği KAOS-GL Akit'i ve Diyanet'i hedef gösterdi

Eşcinsel sapkınların derneği Kaos GL, hazırladığı Temmuz ayı raporu ile eşcinsel sapkınlığa karşı mücadele eden Diyanet İşleri Başkanlığı, Yeniakit.com.tr ve KADEM’i hedef gösterdi. Eşcinsel oluşum livatacılık sapkınlığını “cinsel tercih” adıyla pazarlarken, sapkınlıklarına karşı çıkanları ise özgürlük düşmanı olarak yaftalamaya çalışıyor.

03 Ağustos 2019 Cumartesi 16:59
Eşcinsel sapkınların hedefinde Müslümanlar var! LGBTİ Derneği KAOS-GL Akit'i ve Diyanet'i hedef gösterdi

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

Eşcinsel sapkınların sesi Kaos GL, geride kalan Temmuz ayında LGBTİ'lilere ilişkin yaşanan gelişmeleri aktarırken; Diyanet İşleri Başkanlığı, KADEM ve yeniakit.com.tr'yi hedef gösterdi.

Diyanet’in hutbesinden rahatsız oldular

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geçtiğimiz ay tüm camilerde okutulan Cuma Hutbesi'nde toplumsal ahlakın önemine vurgu yapılarak, “Irkımızı, rengimizi ve ömrümüzü olduğu gibi cinsiyetimizi de Yüce Yaratan belirlemiştir. Cinsiyet seçimini kişisel bir özgürlük alanı gibi göstererek ilahi iradeyi yok saymak, haddi aşma ve kulluktan sapmadır." ifadeleriyle eşcinsel sapkınlığın yaygınlaştırılması yönündeki sinsi faaliyetlere karşı toplumu uyarmıştı. Diyanet’in fetvasını hazmedemeyen eşcinsel sapkınlar, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ı hedef aldılar.

Allah’ın ayetlerinden “ayrımcılık” olarak bahsettiler

Sapkın oluşum Kaos GL, haberinde Diyanet İşleri Başkanlığı'na ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“5 Temmuz 2019 tarihli, 'Neslin Korunması: Erdemli Bir Nesil, Huzurlu Bir Gelecek' konulu Cuma Hutbesi'ni Ali Erbaş okudu, Diyanet TV canlı yayınladı. 'Neslin Korunması' başlıklı Hutbe”nin metni ayrıca Diyanet İşleri Başkanlığı resmi sitesinde ve diyanethaber.com sitesinde de yayınlanarak kamuoyuna ulaştırıldı. Diyanet’in 'Cuma Hutbesi', öncesinde bir konferansta Ali Erbaş’ın sarf ettiği ayrımcı ve nefret söylemleri ile kurulurken, cinsiyet eşitliği ve cinsel haklar başta olmak üzere temel hak ve özgürlükler hedef alındı."  

KADEM’in üstünü de çizdiler

Gazeteci Yazar Yusuf Kaplan’ın, KADEM’in faaliyetlerine yönelik “Ailenin çözülmesine yol açan Millî Eğitim, Aile Bakanlığı ve KADEM projeleri derhal durdurulmalıdır!" çağrısı sonrası KADEM tarafından yapılan “Eşcinsellik ve benzeri akımlar yaradılışa aykırı, sapkın eğilimlerdir.” açıklaması eşcinsel sapkın LGBTİ dernekleri tarafından tepkiyle karşılandı. Kaos GL derneği bu açıklama sonrası KADEM’i de şu ifadelerle hedefe yerleştirdi:

"Cinsiyetçi ve homofobik nefretin Temmuz ayında yükseldiği bir başka gelişme, sivil toplumda hükümete yakınlığıyla bilinen Kadın ve Demokrasi Derneği’ne (KADEM) yönelik eleştiriler ve karşılıklı yeniden üretilen ve yayılan ayrımcı söylemler ile kendini gösterdi.

Yusuf Kaplan’ın KADEM’e yönelik, ‘Ailenin çözülmesine yol açan Millî Eğitim, Aile Bakanlığı ve KADEM projeleri derhal durdurulmalıdır!’ tweeti ile başlayan tartışmalar, KADEM’in kendini savunurken gene eşcinselliği hedef almasıyla gelişti. Kaplan’ın tweetine, KADEM Başkanı Saliha Okur Gümrükçüoğlu, 'Müslüman dilinden ve elinden emin olduğumuz kişidir. Biz ne ara bu güzel hasleti kaybettik?' tweetiyle karşılık verdi."

'Tüm yazılanları kayıt altına alıyoruz' diyerek Akit'i hedef gösterdiler

Eşcinsellerin sesi Kaos GL, yine tehditkar bir üslupla haklarında yazılanları kayıt altına aldıklarını ifade ederek, Temmuz ayında yeniakit.com.tr'de yayınlanan tüm haber linklerini şu açıklamayla paylaştı:

"Medya çalışmaları kapsamında sosyal medya mecrasını izleyen Kaos GL, internet yayıncılığında dikkat çeken, sosyal medya ortamlarında öne çıkan Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Trans ve İnterseks (LGBTİ) odaklı homofobik ve transfobik nefret söylemi üreten ve yayan haberler ile mesajların takibini yaparak kaydını tutuyor.  Nefret söylemi üretme, yayma ve teşvik yayın organı Akit’in Temmuz ayı listesinde şu başlıklar yer aldı"

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 03 Ağustos 2019 Cumartesi 16:59

YORUM YAZ

 • TÜLAY ÇİÇEK TÜLAY ÇİÇEK 1 ay önce
  Lut kavminin helak edildiğini, Kuran-ı Kerimin bunu yasakladığını Bu şerefsiz topluluk unutmuş görünüyor .Hadlerini bilsinler bilmezlerse .Bu toplum onlara öyle bir bildirirki..Kaçacak bir delik bile bulamazlar. TÜLAYÇİÇEK
 • Murat NGMurat NG1 ay önce
  Nimet arttıkça nikmeti unutur siyonist zihinler...Bu şerefsizlerin de Allahdan tez hidayetini hidayetleri mümkün değilse toptan helakını noyaz ediyorum
 • Vesile ozturkVesile ozturk1 ay önce
  Bütün bunlara kim sebeb oldu dersiniz? Bu olayların buraya kadar ilerlemesindeki yanlışları bir gözden geçirip düzenlemeler yapılması gerekmezmi. Canımı yanmasın artık. Derhal gerekli önlemler alınsın.
 • Atilla ÇelikAtilla Çelik1 ay önce
  Sapıklar yine Akit’i hedef almış,zaten hedef almasaydınız o zaman Akit gazetesinden şüphe ederdim.Sizlerde zaten manevi olarak kayıt altına alınıyorsunuz,Lut kavmi artıkları... Allah’ın,Melekler’in laneti sizin ve size destek olanların üzerine olsun...
 • Memnun etmezMemnun etmez1 ay önce
  Bunların ne istediği ve nasıl memnun edileceği belli. Bunu yapmayanları hedef alıyorlar. Uçkuruna kul olmuş sefiller. Hayvanlar ne mubarek varlıklarmış!
 • MehmetMehmet1 ay önce
  Ne derneği böyle dernekmi olur kayıt altına alıyomuş almassanız....... bu memleket sahipsiz değilama cehenneme odun olmak için çabalayan laiklere dencek tek söz var pisliğiniz gerçek anlamda inanlara ve inananların nesline bulaşmasın kendi pisliğinizde boğulun.
 • Serkan aydinSerkan aydin1 ay önce
  Bunlar iyice azittilar..yurt disindaki bazi vakif ve derneklerden aldiklari desteklerle yurt içindeki chp zihniyetinin de tesvikiyle bunlara bi ozguven geldi..ozgurlukmus..ahlaksizliklari sapkinliklari rezil kepazeliklerini ozgurluk insan haklari gbi cicili bisici kavramlar kisvesi maskesi altinda sapkin propagandalarini yaymaya calisiyolar..ozgurluk te bi yere kadar sinirsiz özgürlük diye bir sey olamaz..ozgurlukdiger insanlarin ozgurlugunun haklarinin ahlak hududuna dayanana kadar özgürlüktür daha ötesi ozgurluk değildir..bu ulke müslüman bir ülke bunu artik idrak edin ve belleyin istesenizde istemesinizde bu gerçeği anlayacaksiniz..4 duvar arasinda ne b.k yerseniz yiyin ama sapkinliginizi terbiyesizliginizi umumi ve kamusal alana ahaliye topluma dayatamaz empoze edemezsiniz..nokta..
 • İs-hakİs-hak1 ay önce
  Bu pislikleri kazığa oturtmak lazım zevgden geberirsiniz gerçekten eşrefi mahluk olan insan bu lağıma düşmez bunların katli yemin ederim vacipdir ey s.soulu bunlara gerekeni yapmazsan yarın ahirette vallahi başın beladadır
 • "ÇİBAN" Kalıntılar!..."ÇİBAN" Kalıntılar!...1 ay önce
  Bunlar "LUT KAVMİ" nin yünümüzdeki çiban kalıntıları.
 • hizipsavarhizipsavar1 ay önce
  her kim ki bunlara destek veriyor soysuzdur, şerefsizdir pezevenk kavattır. yavşağın önde gidenidir. ogötün ne işe yaradığını öğrenenen kadar hepsin sıçma cezası vereceksin. cehhenem azabı ve ateş sizi bekliyor.
 • ahmetahmet1 ay önce
  Bu memlekette Medeni kanunu, ceza hukukunu, aile hukukunu milli bir hale getiremez isek bu ibneler daha da yüz bulacağa benziyor. Türk'e, örfi ve islami karakterli kanunlar yakışır.Yoksa gelecek nesillerimizi kaybedeceğiz. Bu millete yazık etmeye kimsenin hakkı olamaz. Siyasiler büyük bir gafletin içindeler. Burdan önce onlar duyuruyorum. Kural tek "Sezar'ın hakkı Sezar'a"
 • Müslüman Müslüman 1 ay önce
  Ister Yahudi ister ABD ister AB isterse butun dünyayı arkaniza ve dotunuze alın!Bu ulkede size huzur yok, rahat yok, hatta cok yakinda yaşam hakki da yok insa Allah. Devlet siz asagilik kafirleri koruma altina bile alsa, bizim elimizden sizi kimse kurtaramayacak biiznillah. Bekleyin de görün neler olacak.
 • Efelerdiyarı Efelerdiyarı 1 ay önce
  Bu soysuzları TC vatandaşlığından atın hangi cehenneme gidiyorsa gitsin. Bu insan hakları uydurma hakkı onlara verin onlar kullansın. Biz böyle hak hukuk peşinde değiliz. Ayıp artık iyice kabak tadı verdi. Ülkeyi ibneler istila etti. Bu ne yahu..
 • AtıfAtıf1 ay önce
  Değerli Akit ailesi, Bu yaptığınız haber ve medyadaki birtakım söylemler gösteriyor ki sizler(yani bizler) sistematik saldırılarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu saldırılarda Akit adı geçecek olsa da hedeflenen Akit'in beslendiği değerleri, hareket ettiği ilkeleri; efsunlanmış, kim olduğu konusunda kafa karışıklığı yaşayan geniş toplum kesimlerinin gözünde marjinal hale getirmek, değersizleştirmektir. Akit ailesine düşen kendisini en güzel şekilde anlatmaktır. Bu anlatış için hazırlık yapılması, ciddi bir stratejinin belirlenmesi elzemdir. Burada Akit'e saldıran, Akit kafası diye alay eden kişi ya da gruplardan ziyade önemli olan geniş halk kitlesinin en güzel şekilde bilgilendirilmesidir.
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 1 ay önce
  Ali Erbaş, Çok Doğru Söylūyor. Aynen Öyle. Sizin Niyetinizi Çok İyi Biliyoruz. Asla Başaramayacaksınız. Hiç Şüphesiz ki. Şerefsiz Hain Alçaklar.
 • Abdullah kuloğluAbdullah kuloğlu1 ay önce
  Sayın Akit gazetesi eger böyle lanetli birileri size tepki vermiş ise şūkredin.çūnkū bu doğru yolda olduğunuzu gösteriyor.
 • Abdullah MuratAbdullah Murat1 ay önce
  Bu çok büyük bir günah ve dolayısıyla suçtur Müslüman buna duyarsız kalmamalıdır Bu bireysel suç olarak bile yapılsa bunun cezası çok ağırdır Ama meşrulaştırmak ahlakı bozmak ve ahlaksızlığın müminler arasında yayılmasını istemek daha büyüktür Bu fiili işleyen için uygulanması gereken ceza peygamberin buyruğu ile İbnu Abbâs (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor: "Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdu ki:"Kimin Lût kavminin sapık işini yaptığını görürseniz, fâili de mef'ûlü de öldürün." (Tirmizî, Hudud 24, (1456); Ebû Dâvud, Hudud 29, (4462, 4463)................. Allahın yolunun bozgunculuğunu yapmanın ve Allahın ahlaki sisteminin bozgunculuğunun cezası Kuranda ayet ile ; Allah’a ve peygamberine karşı savaşanların ve yeryüzünde bozgunculuk (Allahın ahlaki sisteminin ve adaletin) çıkarmaya çalışanların cezası ancak ya ÖLDÜRÜLMELERİ veya ASILMALARI yahut EL AYAK ÇAPRAZ KESİMİ ya da bulundukları yerden SÜRGÜN edilmeleridir. Bu, onların dünyada uğradıkları aşağılayıcı cezadır. Âhirette ise onlar için büyük bir azap vardır. MAİDE34.......... ESAS VAHİM DURUM İSE BU HÜKÜMLERDE MÜSLÜMANLAR ORTAK HÜKÜM VERMEZ ALLAHIN İNDİRDİĞİNE GÖRE HÜKMETMEZLERSE KAFİR OLURLAR DİNDEN ÇIKARLAR ÇÜNKÜ MAİDE44te KİM ALLAHIN HÜKMETTİĞİ İLE HÜKMETMEZ İSE KAFİRLERDİR HÜKMÜ VARDIR
 • Zübeyir DurduZübeyir Durdu1 ay önce
  Geçenlerde gazetemiz Yeni, Akit’te sapkınların yaptığı gösteri sırasında sırnaştıkları küçük bir çocukla alakalı bir haber vardı. O ibret dolu görüntülerde “Nerdesin aşkım” diye zırvalayan bir sapkının iğrenç hareketlerini minicik dünyasında anlamlandıramayan masum çareyi kaçmakta buluyordu. Akit bu konuda farkındalık oluşturduğu için özellikle hedef gösterilecektir. Sapık-sapkın ittifakının (legbti ve pedofil) ipliği pazara çıktığı için deliriyorlar. Ama müsterih olalım. Yorum yazan Ismail isimli kardeşimizin de vurguladığı gibi bu müptezel sürüsü gazetemize, inananlara ve çoluğumuza çocuğumuza ilişmeye kalkarlarsa sonları çok kötü olur!
 • hercaihercai1 ay önce
  A Oktar'in da yazilanlari kayit altina alan timi vardi bir zamanlar, hatta gazetedeki yorumlari bile kayit altina aliyorlardi. Devlet devletligini yapsa bu sapiklar bir araya bile gelemez. Yuruyus muruyus ise hic yapamazlar!
 • NurNur1 ay önce
  Ne yapacak bu erkek bozmaları savaşmı açacaklar erkek olmalı savaşmak için
 • AsabiAsabi1 ay önce
  Seksen milyonluk türkiyede temizlik başlatacak bir kişi dahi çıkmıyor, tabi bu durum ibneleri cesaretlendiriyor. Şimdi desemki vatana ihanet etmeye kimse varmı acaba çıkan olurmu, şahsi kanatim anında milyon kişi toplanır. Vaybe ne milletiz be, ibnesi haini ne çok bir devletimiz var
 • Bu ne cüret ya Bu ne cüret ya 1 ay önce
  Bu pisliklere hadleri bildirisin. Ne bu duyarsızlık.
 • mutmainemutmaine1 ay önce
  İslam dininde bir karşılğı olmadığı gibi sapkınların cezasıda Allah katında bellidir, İstedikleri türde savunma yapsalarda Allah hükmünü verecektir. Bu çok zorlarına gidiyor
 • MardinliMardinli1 ay önce
  Türkiye bir devlettir .Devlet vatandaşın can mal din ve nesil koruması devlete aittir.Bu sapıklara dur diyen yok.Yani hükümet yetkililerinden halbuki bu vazife devlete düşer devlet bu pisliklere geçit vermemelidir.Ama maalesef bakıyoruz bunlar dernek açıyor eylem yapıyorlar.Utanmadan onur yürüyüşü yapıyor bunlarda onur mu olur devlet ve hükümet yetkilileri mutlaka bunlara gereken dersi vermelidir yoksa toplum tehlikeye gidiyor
 • AkirAkir1 ay önce
  Sizi zaten hedef göstermeye ne hacet hepiniz .... Co....buz.
 • Yusuf canYusuf can1 ay önce
  Ulan i.neler bu ülkede nefes aldiginizadya edin diye en bu ibneler dua in ne olduğunu bilmezlerhaddizi bilin size destek. Eren partilerindesizden farkı yok
 • bir önerim var!bir önerim var!1 ay önce
  homosapık fotoları kullandığınızda sadece yüzlerini mozaikleyin... zira mide bulandırıyorlar! lakin yine de asıl önerme nedenim: homoların arlanmazlığına karşı bir tavır olarak yüzlerini mozaikleyin. onlar homo olarak arzı endam etmekten utanmıyorlar; "biz sizi görmekten utanıyoruz" tavrı olarak çirkin suratlarını mozaikleyin lütfen.
 • turkturk1 ay önce
  DEVLET GEVSEK ABICIM .. AB GIRCE DIYE BUNLARA SES CIKARMIYOR.. YAPACAGI BIR KANI KIMLIGINDEN SIKAYETSCI OLAN AGIR HASTA DIYECEK GONDERECEK AKIL HASTANESINE IRADA BUNALRI INCELEYEECKLER ALIN SIZZE IS.. NEDEN BIR KADIN ERKEK OLMAK ISTER YADA NEDEN BIRERKEK KADI OLMAK YADA HE KADIN HEM ERKE KOLMAYI BECEREMEYENLERI OZEL ILGI GOSTERMELERI GEREK BEYINLERIN ICIKARIP ARASTURMA YAPMAK GEREK .. NEDEN ALLAH BUNALRA AKIL VERMEMEIS BEYNIN HANKI BOLUMLERI CALISMIYOR DEGIL MI AGAAA BILIM ICIN BU IPNELERI KESMEK SORUNSUZ HESAPSIZDIR BILIM ADINA IPNE LERI DENEYIN KOBAYOLAAK KULLANIN
 • turkturk1 ay önce
  EN YAKIN VE KISA ZAMANDA BU IPNELERI YA ASIN YADA ULKEDEN ATIN.. DUSUNSENIZE.. KADIN ERKEK OLMUS SONRA HEP TAKILAN GENE ONA.. NE IS DEGISN BIRSEY YOKK... ALTTADA KALSA USTEDE CIKSA ..
 • isyandayımisyandayım1 ay önce
  BUNLAR BU ARALAR EDEN BU KADAR ÖNE ÇIKARTILIYOR. BUNLARI TOPLASAN İKİ MAHALLE ÇIKMAZ! SİZDE Mİ DESTEK VERİYORSUNUZ. REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ YOKTUR DİYEREKböyle bir hadsizliği akitten asla beklemem ama görünende o
 • bicokakisbicokakis1 ay önce
  BU PISLIKLERE DESTEK VERENLER YA IBNELERDIR YA LESBIYENDIR VEYA NE OLDUGUNU BILMEYEN SAPKINLARDIR EGER TÜRKIYEDE VE MÜSLÜMAN ÜLKELERDE BUNLARA DESTEK VERENLER AYNI PISLIKLERDIR ISMI NE OLURSA OLSUN :
 • enesenes1 ay önce
  Arı kovanına çomağı sokanlardan başta sizler olmak üzere Allah Razı olsun.
 • IsmailIsmail1 ay önce
  Yahu bu pislik kafirler sizi hedef gosterse ne olur gostermese ne olur! Dotleri bunu da yiyorsa, gelip kucucuk bir cakil tasi atsinlarda gorelim bakalim neler oluyor! Zaten yakinda bu lut kavminin basina bizim elimizden gelecek buyuk bir surpriz var insa Allah...
 • uyan tcuyan tc1 ay önce
  bunlar hep chpkk nın adamları. çoğu hıristiyan bilhassa yahudi. zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede yahudistan abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır.chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir.(gerçi atatürk'de sebetay selanik yahudisidir) .chpkk bilhassa bu yahudilerin vede hıristiyanlar destekledikleri partidir. Bu gün yada 50 sene önce iş bankası atatürk hisseleri chpkk da olmasaydı bu gün yada 50 sene önce chpkk diye bir parti olmayacaktı. iş bankası ve bankanın ortaklıkları 450 küsur büyük fabrikalar chpkk nın en büyük arpalığıdır. Atatürk'e dışarıdan yahudilerden gelen emir üzerine , hazineye ait olması gerekirken atatürk hisselerini yönetmesi için chpkk ya devredilmiştir.Atatürk' yahudi olmasaydı zaten yahudilertc nin kurulmasınıda engellerlerdi.(osmanlıyı yıkaniçimizdeki ve dışımızdaki vatan haini yahudilerdir.)

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Eylul 2019