• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ersan Şen sonunda bunu da söyledi: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Yeniakit Publisher
2024-06-15 23:24:00 -
Ersan Şen sonunda bunu da söyledi: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Depremde onlarca vatandaşımıza mezar olan müteahhitleri savunduğu için tepki çeken Ersan Şen son açıklamasıyla bu kadar da olmaz dedirtti.

6 Şubat depremlerinde müteahhitleri savunmasıyla tepki çeken avukat Ersan Şen, canlı yayında kendisine sorulan "Eylem Tok gelse oğlunun davasını alır mısınız?" sorusuna "Şartlarda anlaşırsak neden olmasın?" dedi.

Şen, imamları da ayağa kaldıracak sözler kullanarak "Beni imam gibi düşünün ya gömüp dua ya kaldırırsın." şeklinde konuştu.
6 Şubat depremlerinde müteahhitleri savunmasıyla tepki çeken avukat Ersan Şen, canlı yayında kendisine sorulan "Eylem Tok gelse oğlunun davasını alır mısınız?" sorusuna "Şartlarda anlaşırsak neden olmasın?" dedi. Şen, imamları da ayağa kaldıracak sözler kullanarak "Beni imam gibi düşünün ya gömüp dua ya kaldırırsın." şeklinde konuştu.


ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

fetösavar

parama bakarım diyor, işim bu... bunda da bir beis yok... ama adamlarda herşey var, korkulur... korkarım ersanı da yolda bırakıp telefonunu iç edebilirler... yani şeytanla yatağa girmemek lazım... ersan bey...

Mehmet

Yeterki para gelsin sucu yok diye savunacak sizin yatacak yeriniz yok cehennem boşuna değil
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23