• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ermenistan ordusu geçici ateşkesi ihlal etmeyi sürdürüyor

Ermeni ordusunun sivilleri hedef alan saldırılarının ardından Azerbaycan’la Ermenistan arasında yapılan geçici insani ateşkesin kabul edilmesine rağmen Ermenistan ordusu ateşkesi ihlale devam etti.

Yeniakit Publisher
2020-10-18 06:54:00 - 2020-10-18 06:57:03
Ermenistan ordusu geçici ateşkesi ihlal etmeyi sürdürüyor

Azerbaycan Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, 18 Ekim'de saat 00.00'dan itibaren yeni bir geçici insani ateşkes kabul edilmesine rağmen, Ermenistan ordusunun bir kez daha anlaşmayı büyük ölçüde ihlal ettiği belirtildi.

Havan atışları yapıldı

Açıklamada, Ermenistan ordusunun Cerbayıl’ın çevresindeki bölgelere ve Araz Nehri boyunca kurtarılan köylere havan ve toplarla ateş ettiği bildirildi.
Askerler arasında herhangi bir kayıp verilmediği ifade edilen açıklamada, saldırılara Azerbaycan ordusu tarafından gerekli cevabın verildiği aktarıldı.
Tüm cephe boyunca kontrolün Azerbaycan ordusunda olduğu da ifade edildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

meleknur

ATEŞKES NE? YA SAVAŞIR HEDEFİNE ULAŞIR BİTİRİRSİN,YADA ATEŞKES ANLAŞMASI OLUR ARANIZDA ANLAŞIR SAVAŞ HALİ BİTMİŞ OLUR. BU ADI ATEŞKES BİR TARAF DURUYOR DİĞER TARAF VURUYOR? AYNI HATAYA SÜREKLİ DÜŞMEK DOĞRU OLMAZ
 • Yanıtla

TC-VATANEVER-TC

Sadece şunu görün yeter. ATEŞKES DİYOR SONRA ERMENİLER VURUYOR, SONRA YİNE ATEŞKES DİYOR SONRA YİNE ATEŞKESİ ERMEMİLER BOZUYOR YİNE VURUYOR. BU SENERYO, ESED, HAFTER..VB UYGULANDI. ŞU İSLÂM COĞRAFYASININ SİYASİLERİ YA ÇOK GERİZEKALI VEYA AHMAK YA DÜŞMAN ÇOK ZEKİ HATTA DEHA... AYNI OYUNA KAÇ KEZ DÜŞÜLEBİLİR? SOKAKTA SİYASETİ BİLMEYEN EN SALAK ADAMA SORSAN ERMEMİSTANIN ATEŞKESİ BOZACAĞINI BİLİR, ESET VE HAFTER'DE DE AYNI. PKK İLE ATEŞKESTE DE DE AYNISI OLMADI MI? NİYE ISRARLA BU YALANI YİYOR SİYASİLER, ZEVK Mİ ALIYOR YOKSA İÇERDE İKNA YETENEĞİ YÜKSEK HAİNLER ONLARIN KULAKLARINA FISILDAYIP ELLERİNDE Mİ OYNATIYORLAR. BUNU AZERBEYCAN, TÜRKİYE, SURİYE, LİBYA, MIDIR'DA HAKSIZLIĞA KARŞI SAVAŞANLARA SORMAK LAZIM NİYE BU KAFADAN VAZGEÇMİYORSUNUZ ? DOĞU TÜRKİSTAN DA ÖYLE , AĞLIYORLAR IRZIMIZ, NAMUSUMUZ,TOPRAĞIMIZ, İMANIMIZ ELDEN GİDİYOR, ÇİNLİLER BİZE ZULMEDİYOR DİYORLAR. ELLERİNİZ ARMUT MU TOPLUYOR DAHA KAYBEDECEK NEYİNİZ KALDI Kİ SAVAŞMIYORSUNUZ ? SORUN DOĞU TÜRKİSTANDAN GELENLERE, YARDIM İSTEYENLERE. NEDEN SAVAŞMIYORSUNUZ. CEVAP BASİT AYNI SURİYELİLER GİBİ VATAN, İMAN DAVALARI KALMAMIŞ, PES ETMİŞLER..MİLYONLARCA SURİYELİYE ELLERİNE SADECE TAŞ VERSENİZ YİNE ESEDİ DEVİRİRLERDİ.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23