Seçim 2019 Sayfası

Erdoğan'ı şaşırttı: Burada ne işin var kız? Hay Allah senin iyiliğini versin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Manisa'da tanıştığı Tutku Yalçın isimli küçük kızı, Trabzon'da görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Erdoğan, "Tutku, burada ne işin var kız? Hay Allah senin iyiliğini versin" dedi.

11 Ocak 2019 Cuma 18:18
Erdoğan'ı şaşırttı: Burada ne işin var kız? Hay Allah senin iyiliğini versin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'daki Aday Toplantısında, önceden tanıdığı küçük kızı görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Erdoğan, konuşması sırasında Tutku Yalçın isimli küçük kıza dönerek, "Tutku, burada ne işin var kız? Hay Allah senin iyiliğini versin. Bu tutku bir alem." ifadesini kullandı.

Erdoğan: Tutku, burada ne işin var kız?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da Hayri Gür Spor Salonu'nda AK Parti Trabzon Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Programı'na katıldı. Erdoğan'ın, konuşmasında Tutku Yalçın isimli genç bir kıza söyledikleri güne damgasını vurdu.

Manisa'daki fabrika açılışı sırasında kendisine "Bir şey söyleyeyim mi? Şu polis abilerin 3600'ünü yap artık. Doktora hemşireye var da polis ağabeylerime niye yok?" diyen küçük kızı Trabzon'daki programında da gören Erdoğan, şaşkınlığını gizleyemedi. Erdoğan, küçük kıza dönerek, "Tutku, burada ne işin var kız? Hay Allah senin iyiliğini versin. Bu tutku bir alem." dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ocak 2019 Cuma 18:18

YORUM YAZ

  • MusaMusa3 ay önce
    Reislikten öte muhabbet ehli
  • AslanAslan3 ay önce
    Bu kiz kafayi yemiş.
  • idris balboaidris balboa3 ay önce
    ülennn... milletin zamani var oraya buraya iyi gidebiliyorlar,cnc'nin basindan kacip yeni geldik eve, haftasonunu yapabildik, sac sakal makinanin sogutucu suyundan yapisik olmus,, sabah bes bucuktan 1 e kadar ayaklarimiz kokmus o is ayakkabilarinin icinde, simdi fark ettim, halinin üstüne oturup, sirtimi koltuga yaslayip, bilgisayarin basina gecip, si

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019