Seçim 2019 Sayfası

Erdoğan'a botlar "Tamam", Millet "Devam" diyor

Sosyal medyada bot hesaplarla algı oyunları yapan muhalefet binlerce bot hesabı devreye soktu. Bot hesaplarla "Tamam" furyası başlatılırken meydanları dolduran millet Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Devam" diyor.

08 Mayıs 2018 Salı 20:36
Erdoğan'a botlar "Tamam", Millet "Devam" diyor

NURULLAH ALPAY / YENİAKİT.COM.TR - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Tek bir dertleri var. O da Recep Tayyip Erdoğan'ı yıkmak. Bizi bu makamlara milletimiz getirdi. Şayet bir gün milletimiz tamam derse, ancak o zaman biz kenara çekiliriz" şeklindeki sözleri üzerine muhalefet 'tamam' furyası başlattı. 

Sosyal medyadan "T A M A M" şeklinde etiket başlatan muhalefet binlerce bot hesabı devreye soktu. Burada bile ayak oyunları yaparak algı operasyonu yapan muhalefetin devleti nasıl yöneteceği ise merak konusu...

İşte o botlar:

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 08 Mayıs 2018 Salı 20:36

YORUM YAZ

 • DERYA AKPINARDERYA AKPINAR11 ay önce
  DEVAM İNŞALLAH
 • 11 ay önce
  D E V A M
 • alperalper11 ay önce
  Bu itlerin havlamayısla tamam deyildir itler havlıyor diye bu ülkeyi o itlere teslimi edelim reyis yola DEVAM
 • KanuniKanuni11 ay önce
  Reis millet dedi vatan hainleri kendilerini millet zannetti. Cevap anahtarı 25.06.2018 sabahı tüm dünyada .. .
 • ahmetahmet11 ay önce
  ... bu ülkede sosyal medya kullananların özellikle siyasi amaçlı, seçmenin yüzde onu bile değil bilin istedim
 • MEHMETMEHMET11 ay önce
  DEVAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMM
 • ferhatferhat11 ay önce
  tamam diyenler bot, devam diyenler millet.Ya arkadaş bir kere de eşit olun, adaletli davranın..
 • HabibHabib11 ay önce
  Tweet üzerinden seçim günü müthiş bir kaos hedefleyen fetö TAMAM provasıyla bunu denedi. Arap baharının çıkış noktası da tweetler ve facedi anketlerde ve internet oylarında Erdoğan ve cumhur ittifakının eze eze önde olduğu ortada. Bakalım cia ne hortlatacak bakalım.Önce tamam hastagini başlatırlar sonra yarış binleri geçtikten sonra hadi diyorlar.Fetönunnsinsi aklı abur kendini bakalim
 • MilletMillet11 ay önce
  Bu salaklar sosyal medyaya bakıp kazandıklarını sanıyorlar . O zaman bunlara bir hikaye gelsinBir zamanlar Seçim sonrası ordu evinde oturan emekliler. Komutanım siz kime oy verdiniz CHP ,paşam siz kime oy verdiniz CHP, Albayım siz kime oy verdiniz CHP Muhabbet böyle uzar gider. En sonuncu komutan Vallahi şaşıyorum herkes CHP ye oy vermiş nasıl oluyor da AK Parti kazanıyor gibi. İçinde küfürde var ama yazmadım
 • TamamTamam11 ay önce
  Tamammmmmm
 • AlperAlper11 ay önce
  Yeni,yeni milat açmakla bu işler yürümez,ülke deneme yanılma tahtası değil.islamcılar daha önce eleştirdikleri,faiz,kumar,rant,emaneti ehline verme,adam kayırma,dolandırıcılık,rüşvet vb.konularında mücadaledene kadar yol katettiler?
 • FecrFecr11 ay önce
  tayyipin erdoğanın 24 hazirandaki zaferinden sonra Allah izniyle münafık orduları son yenilgisini almış olacak. Zaferin en tatlısı ne zamandır bilir misiniz, düşmanın zafereinandığı an..
 • milletmillet11 ay önce
  hayır. millet ciddi anlamda tamam yazıyor. bunu biz de yazdık. dünyada ilk sırada TAMAM.
 • ErsanErsan11 ay önce
  ... c.baskanligi makami kimsenin tapulu mali degil
 • muratmurat11 ay önce
  ince nin ekibi daha asansöre binme adabını bilemiyor.İnce ise uzaydan,kuantumda bahsediyor. Fıkra gibi.... c.h.fırkası (fıkrası)
 • muratmurat11 ay önce
  3,5 kişiye vatandaşlık verelim demene %100 karşıyım.onun haricinde devam.bu insanlar suriyeli değilde mesala azeri olsalardı aynı kanaatte olurdum.Reisin bu yaptığının Osmanlının yada esar muhacir ilişkisiyle alakası yok.bir defa bu en az 400 bin savaşabilecek erkek Türkiyede ne arıyor.Gidin ve Ülkenizi kurtarın.sonrada ailenizi yanıza alın.Erdoğan bilmeliki kendi vatanları sevemeyenden bu vatan hayır gelmez.gelemez.ve bilmeliki 15-20 sene sonra toplumsal onlarca sorun ortaya çıkacak.bana bu düşüncemden dolayı ırkçı diye kim varsa vatan hainidir.bu işin araplık türklür afganlık vs ile alakası yok.Erdoğan hangi amaçla bu insanlar vatandaşlık veriyor vermeye zemin hazırlıyor.gerçekten merak ediyorum.hiçbir siyasetçi bu konuda görüş beyan etmiyor.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Nisan 2019