Ekrem İmamoğlu'nu zora düşürecek görüntüler! Övündükleri şeyi reddetmişler

AK Parti grubu tarafından 6 ay önce İBB Meclisi'ne sunulan suya indirim teklifinin CHP tarafından reddedildiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerin 'İstanbul'daki indirim bizim sayemizde oldu' diyen İmamoğlu'nu zor duruma düşüreceğe benziyor.

17 Mayıs 2019 Cuma 23:38

CHP İstanbul adayının 'Biz yaptık' diye övündüğü İSKİ indiriminin 6 ay önce AK Parti grubu tarafından İBB Meclisi'ne sunulduğu ve CHP'li meclis üyelerinin 'red' oyu verdiği ortaya çıktı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun dilinden düşmeyen ve AK Parti grubu tarafından gündeme getirlen su indirimine çok değil, 6 ay önce CHP'lilerin karşı çıktığı ortaya çıktı.

Meclise getirilen yüzde 15 oranındaki su indirimi tasarısına 6 ay önce CHP grubu tarafından ret oyu verildiğine ilişkin görüntüler ortaya çıktı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Mayıs 2019 Cuma 23:38

YORUM YAZ

 • Komik Komik 7 gün önce
  Buna kimse inanmaz hırsızchdp güzel reklam yapıyor kocaelide ak parti var suya indirdim yok neden seçim kaybetmek için herhalde
 • yalanrüzgarı gibisin hırsızlan tamahkar çabuk anlaşır eronsenedebir darbeyapılmasının sebebi bu malar yalanrüzgarı gibisin hırsızlan tamahkar çabuk anlaşır eronsenedebir darbeyapılmasının sebebi bu malar 7 gün önce
  yalan rüzgarı ekrem chp
 • ayşe gülayşe gül7 gün önce
  bunlar az ama sesi çok çıkıyor. ak parti iletişimi çok iyi yapamıyor hep bir alçakgönüllülük hali var. bana nemcilik var. memur zihniyeti var, var oğlu var. ak parti de cem küçük gibi 5 tane adam olsa siz seyreyleyin o zaman.
 • Hasanali koseHasanali kose7 gün önce
  Bunlar hep ayni munafiklik yalan hepsi var bu parti yi kim kurtuysa iste bunlarda ayni yolun yolcusu
 • Yavuz 1517Yavuz 15177 gün önce
  İSTANBUL halkı bu sefer çok kararlı bir şekilde AK PARTİ'nin çalınan oylarını geri alacak. Faşlst, yobaz tayfa, geri kalan %90 sandığın sayılmasına izin vermeyerek çok büyük bir hata yaptılar. Eğer o geri kalan sandıklar sayılsa idi, BİNALİ YILDIRIM zaten BÜYÜKŞEHİR başkanı olacaktı. Ama, korkunun ecele bir faydası yok. O BAŞKANLIK eninde sonunda gelecek. ÇÜNKÜ, ÇALDILAR.
 • mfgmfg7 gün önce
  Ne kadar haklı olsakta abd menşeili youtube instagram facebook... Her yerde bunların reklamını yapıyor .Her yerde bunların postları.Nereye baksak yalan dolan.Bunu siz bir kere yazdınız bitti adamlar bu tip şeylere karikatür espri fıkra adı altında her yerde etkinlik sağlıyorlar
 • Mehmet Kara ÇalışMehmet Kara Çalış7 gün önce
  Geçti tek partili dönemin pazarı, sür eşeği belediye meclisine.
 • TolgaTolga7 gün önce
  6 ay akp onerge verdiyse o zaman neden yapilmadi birader
 • HadiHadi7 gün önce
  chp = yunanı izmirden denize dökmüş duydunuzmu ! (mehum Kadir misiroğlu)şimdi birde deniz baykal bu işi başarmış darısı diğerlerinin başına.birde kamer vardı onunda feneri söndü.
 • AkrabaAkraba7 gün önce
  Heryerde akraba Gümüşdağ örnek akraba yönetimi ne adil

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Mayıs 2019