• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Doya Doya Rezalet! Acun'un formatları gençliği zehirliyor...

Yeniakit Publisher
2022-07-29 12:15:00 -
Doya Doya Rezalet! Acun'un formatları gençliği zehirliyor...

Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de yayınlanan Doya Doya Moda adlı programda, ekranlara yansıyan görüntüler pes dedirtiyor.. Geçtiğimiz sezonlarda yine bu kanalda yayınlanan İşte Benim Stilim adlı programdan çıkan ve lezbiyen olduğunu açıklayan Bahar Candan sonrası aykırı tiplerle gençlik yine zehirlenmeye devam ediyor...

Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de yayınlanan Doya Doya Moda adlı programda, ekranlara yansıyan görüntüler pes dedirtiyor.. Geçtiğimiz sezonlarda yine bu kanalda yayınlanan İşte Benim Stilim adlı programdan çıkan ve lezbiyen olduğunu açıklayan Bahar Candan sonrası  aykırı tiplerle gençlik yine zehirlenmeye devam ediyor...

Doya Doya Moda her gün farklı bir konseptle sözde moda hünerlerinin sergilendiği ve yarışmacılarının birbirlerine hakaretler yağdırarak ekranlarda boy gösteren yarışmaya büyük tepki var.

İzleyenlerin karşısına neredeyse yarı çıplak çıkan yarışmacıların birbirleriyle tartışmaları ise her program neredeyse yaşanıyor.. 

Programın jüri üyeleri arasında geçen sezondan ve Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez'e bu sezonda Serdar Uzuntaş ve Yasemin Yılmaz eşlik edecek.

DOYA DOYA MODA YARIŞMACILARI KİMLER?
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Zeynep Billur Uludağ
Banu Teker
Nihan Sağır
Özge Özder
Aleyna Koç
Hülya Yenidoğmuş
Tina Özdemir

Programının dikkat çeken isimlerinden olan Banu Teker'ın tavrı, İşte Benim Stilim yarışması ile tanınan ve geçtiğimiz günlerde lezbiyen olduğunu açıklayan Bahar Candan'a benzetildi.

Jüri üyerilerinin karşısına çıkan yarışmacının tuhaf tavırları ise hakikaten pes dedirtti...

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

transfer önemli

acunda nerede yuvarlak top varsa kadrosuna katıyor ondan sonra ben takıma bu kadar büyük transferler yapıyorum neden hep yerde yatıyor diyor ama hanki topcuları topları transfer ediyor haberi yok

oflu hoca

DEĞERLİ OKURLAR, İŞİMİZ GÜCÜMÜZ AĞLAMAK,SIZLANMAK. SEÇTİK, HÜKÜMET GÖREVİ VERDİK, HÜKÜMETE,HALKA,MİLLETE YAPILAN SALDIRILAR BİTTİ'Mİ, KARALAMALAR,İFTİRALAR, ÇAMUR ATMALAR, HAİNLİKLER BİTTİ'Mİ? BİTMEDİ, BİTMEYECEK. ÇÜNKÜ ÜLKEMİZDE BİZİM İSİMLERİMİZİ ALMIŞ, BİZDEN GÖRÜNEN, ÜLKEYİ 200 YILDIR KUCAĞINDA HOPLATAN KRİPTOLAR YÖNETİYOR. 
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23