• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Domuzlarla sokak köpekleri birbirine saldırdı

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde ormanlık alanda yiyecek bulamayan domuz sürüsü yavrularıyla birlikte şehre indi.

Yeniakit Publisher
2019-09-09 15:25:00 -
Domuzlarla sokak köpekleri birbirine saldırdı

Ayazağa'da askeri bölge içinde kalan ve yiyecek bulmakta zorlanan yaban domuzlarına vatandaşlar yiyecek verdi.

Yaban domuzlarının her sabah aynı noktaya gelerek yiyecek aradığını fark eden bazı hayvan severler, yanlarında getirdikleri ekmek ve çeşitli yiyecekleri hayvanlara veriyor.

Ayazağa Mezarlığı'na giderken yaban domuzlarını gördüğünü söyleyen Muhammet Balcılar,

'Ben ilk defa ekmek getiriyorum. Ayazağa Mezarlığı'na gitmek için bir süredir bu yolu kullanıyorum. İnsanlar burada domuzlara ekmek atıyordu. Ben de evdeki bayat ekmekleri değerlendirmek için getirdim. Ben Ayazağa'daki köpeklere de ekmek götürüyorum. Bugün de domuzları besleyeyim dedim. Ekmekleri çöpe atacağıma domuzlara veriyorum' dedi. Bu arada caddeye kadar inen domuzlar ile sokak köpekleri kavga etti. Domuzlar sokak köpeklerini kovaladı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ahmet Y.

Domuzları ekmekle besleyen s..aklar!... Sonra da kalkar, "geçinemiyoruz, hayat şartları çok pahalı" diye şikayet edersiniz değil mi? Sanki ekmeği domuza vermekle israf yapmadığını düşünen zavallı; bilesin ki hayvan herşeyi yiyebilir ama sen, hayvanın yediği herşeyi yiyemezsin. Ekmeğin 1 kırıntısını dahi bu şekilde israf etmek, evde ki bereketin kaçmasına vesiledir ve fakirliğe giden yoldur. Neden ihtiyacından fazla ekmek alıp bu şekilde israf ediyorsun? Ev de hiç mi çorba içmiyorsun? Arada bir artan ekmeği, 1 boğumluk parmak ucu büyüklüğünde kare kare doğra, at fırına biraz gevret. Sonra bir mercimek çorbası ya da ezogelin çorbası, veya domates çorbası yap. O çorbanın yanında gevremiş ekmek olarak ye veya çorbanın içine at karıştır öyle ye. Ama bayatlayan ekmekle kim uğraşacak değil mi? At domuzlara yesin!...Tövbe Yarabbi!...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı