• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dev derbinin polemikleri sürüyor! Caner Erkin’den şok küfür

4-3'lük tarihi skorun olduğu Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde saha içinde yaşananlar dikkat çekti. Maçın seyircisiz oynanması nedeniyle yeşil zemindeki konuşulanlar da şok etkisi yaptı.

Yeniakit Publisher
2020-12-01 09:23:00 -
Dev derbinin polemikleri sürüyor! Caner Erkin’den şok küfür

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi 4-3'lük tarihi skorunun yanı sıra saha içinde yaşanan diyalogları ile de unutulmazlar arasına girdi. Mücadelenin seyircisiz olması nedeniyle yeşil zemin üzerinde konuşulanlar net şekilde duyuldu. Özellikle Caner Erkin'in tepkileri dikkat çekiciydi.

Kadıköy'de oynanan mücadeleye ağır favori çıkan Fenerbahçe'de moraller epey bozulurken bu durum saha içine de yansıdı. Maçların seyircisiz oynanması saha içinde görev yapan gazetecilerin maç sırasında yaşanan konuşmaları ve tepkileri her şeyi duymalarına neden oluyor. Pazar akşamı da böyle olurken derbide saha içinde şunlar yaşandı:

Sergen Yalçın ile hakemler arasında diyaloglar sertleşti

Sergen Yalçın kulübeden takımını ateşlemeye gayret etti. 4. hakem ve maçın hakemiyle diyalogları sertleşince, sarı kart gördü.

Ozan ve Rosier arasındaki gerilimde sahaya giren Volkan Demirel, Ozan’ı belinden savurarak kenara aldı. O sırada Yalçın Fenerbahçe kulübesine kadar geldi ve Ozan’ın iki yanağından tutup konuşarak sakinleştirdi.

'Yine ne var'

Caner Erkin 2. yarıda korner atmaya giderken kulübeden gelen uyarılara arkasını dönmeden içinde ‘Yine ne var’ bulunan kelimelerle yanıt verdi.

Hedefi bulmayınca küfürler etti

Kullandığı kornerler hedefine ulaşmadığında da sinirli biçimde küfürler etti.

'Oyuna kendini ver Lemos'

Gustavo da kart gördüğü pozisyonda Lemos’a ‘Oyuna biraz kendini ver’ dedi.

Haber: Hürriyet

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Fatih BOSTANCIOĞLU

O twitter Yalçın Fenerbahçe kulübesine kadar geldi ve Ozan'ın iki yanına tutup konuşarak sakinleştirdi. Kullandığı kornerler hedefine ulaşmadığında da sinirli tatlı küfürler etti. Twit ne alaka. Küfürün tatlısı nasıl oluyor. Biraz daha dikkat lütfen, yazım veya imla hataları çok normal ama küfürün tatlısı olmaz.
 • Yanıtla

hizipsavar

bir değil iki değil ü değil. böyle adamlara prim verirsen bu olur. adam küfür ediyor ya aslında ona bu kadar değer verene alana oynatana saydırıyor. büyük klüpler günü kurtarmaz tükürdüğünü yalamaz. çıarları için her yol mübahtır. demez. ama büyük külüpler. büyük kulüp rolü yapanlar değil.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23