• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Denize döktüğümüz İngilizler Cumhuriyet'i tek geçti

Denize döktüğümüz İngilizlerin favorisi, Türkiye'ye karşı yürütülen algı operasyonlarının basın ayağı olan Cumhuriyet Gazetesi oldu.

Yeniakit Publisher
2021-06-25 12:34:00 -
Denize döktüğümüz İngilizler Cumhuriyet'i tek geçti

İngiltere merkezli Oxford Üniversitesi Reuters Gazetecilik Çalışmaları Enstitüsü, Cumhuriyet'i 'En güvenilir gazete' seçti.

Kurtuluş mücadelesi verdiğimiz yıllarda İstanbul'u işgal eden ve Anadolu'nun cesur evlatları tarafından geldikleri gibi geri gönderilen İngilizler, halkın hür iradesiyle seçtiği dönemin Başbakanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki hükümeti devirmek için organize edilen Gezi Kalkışması'nda da 24 saat canlı yayın yapmışlardı.

İçimizdeki işbirlikçilerini her defasında pohpohlayan İngilizler, bu adetinden vazgeçmedi.

Algı operatörlerini unutmadılar!

İngilizler, Türkiye'ye karşı yürütülen algı operasyonlarının basın ayağı olan Cumhuriyet Gazetesi'ni 'En güvenilir gazete' seçti.

İhanet dolu haberleriyle kamuoyunda sık sık tepki çeken Cumhuriyet, İngilizler'in tavrından oldukça mutlu oldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

sinsi ingiliz, 1. dunya savasini cikarip osmanlinin yikilmasi, musluman filistinde siyonist israilin kurulmasinda, Balfour kallesliginde, sinda, kudusun israile devrinde vs BAS SORUMLU IRKCI ISLAM DUSMANIDIR

ingilizin turevi abd, kanada, y.zelanda, avusturalya vs de AYNI SIYONIST MISYONER, ISLAM/TURKIYE DUSMANIDIR...BAKIN KUKLA ASALA, CAMI KATLIAMI, FILISTIN SOYKIRIMI, YERLI HALK SOYKIRIMLARI, TURKIYEYE AMBARGO VE ERMENI IFTIRALARINA DESTEK....HEPSI BUNLARDADIR
 • Yanıtla

Tr.

Benim okudugum okullarda resmi tarih kitaplarında İngilizlerin yurdumuzda bazı yerleri ve İstanbulu işgal ettiği yazıyor ama denize döktüğüz yazmıyor.Mabadınızdan uydurmayın.Kurtuluş savaşı bittikten sonra bile İngilizler gitmedi 1932 yılına kadar buradaydılar.Hançerleri hep sırtımızda idi.Yunanlılar ile karıştırmayın.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23