• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni bir seferberlik başlatıyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Teşkilatı ile video konferans görüşmesinde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, '' Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz. " Dedi.

Yeniakit Publisher
2020-05-24 00:48:00 -
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni bir seferberlik başlatıyoruz

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Teşkilatı ile video konferans görüşmesi yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ülkemizin hem salgınla mücadelesi hem de salgın sonrasına ilişkin vizyonu tüm dünyada dikkatle takip ediliyor örnek alınıyor." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, telekonferans yöntemiyle AK Parti İstanbul İl Teşkilatı Toplantısına katıldı.

'Milletimize seçimden seçime giden parti olmadık'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hiçbir zaman milletimize sadece seçimden seçime giden bir parti olmadık. Unutmayınız siyaset girmekle talip olduğumuz tek şey milletimizin hizmetkarlığıdır." dedi.

'Yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde telefonla ulaşarak, çarşambadan itibaren de bizzat sahaya inerek, milletimize gidecek kendimizi anlatacak, onun da derdini dinleyeceğiz." dedi.

27 Mayıs'ta bu yıl Yaslıada'yı demokrasi ve özgürlükler adası olarak açıyoruz'

Bul yıl Yassıada'nın Demokrasi ve Özgülükler Adası olarak açılacağını ifade eden Erdoğan, "27 Mayıs'ta bu yıl Yaslıada'yı, Demokrasi ve Özgülükler Adası olarak, açıyoruz. Öncelikle 27'sinde dar kapsamlı bir açılış töreni yapacağız. Hiç gecikmeden açılışını yaptıktan sonra teşkilatımız bence Demokrasi ve Özgürlükler Adası'na gitmeli, orada yaptığımız tüm çalışmaları mimari çalışmaları olsun diğer düzenlemeleri olsun, yerinde görmeli." dedi.

'Daha ileri taşımamız şart

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovis-19) salgınına ilişkin, "Salgınla mücadelede elde ettiğimiz kazanımları korumamız ve daha ileri taşımamız şarttır." dedi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Aman

Cebimize dokunmadan bir seferberlik baslatsan iyi olur...
 • Yanıtla

Sabahattin Meriç

Parti iyice, dolaşacakları tembihlesin Kredi verdiklerinize yardım verdiklerinize gitsin milletin yarısına Bunlar ulaşmadı biliyorsunuz şimdi darp ortaya çıkmasın durup dururken Kaos falan... Yoksa onu mu istiyorsunuz? Onu da bilmiyorum. Çünkü kaostan bu derece beslenen bir siyasi parti Türk tarihinde herhalde olmamıştır. Tek Kaos yetmiyordu CHP bile darbeden yardım alıyordu Gerçi 15 Temmuzdan sonra AK Parti'de bir Yükseliş oldu darbe "bastırıldı" diye O da bir nevi yardım sayılır... Onu istiyorsanız rahat rahat her yeri de dolaşsınlar güzel güzel dayak yiyeceklerdir. Çünkü milletin canı burnunda... Şimdi her şey sizden tarafa ya öyle görünüyor ya Yansımalar da sanal dünyada... zannediyorsunuz Herkes bizden tarafa fetö'de öyle zannediyordu Ama halk desteği %5 i geçmedi şimdi biz de bir saflar var bir de Saadet zincirleri hepsi yüzde 20'ye falan ulaşır yüzde yirmi net. Aslında bu tarihi bir başarı bir Merkez Parti için hiçbir ideolojisi olmayan bir amacı olmayan bomboş bir parti için yüzde yirmi kemik bir oy... ha! Tabii bunun yüzde onu mama kesilince gidecek kalan yüzde onu da temiz kalpli olduğu için başka tarafa kanacak yani yine bitecek AK Parti hiçbir zaman ideolojik bir parti olamayacak Çünkü bir tabela Partisi bir menfaat birlikteliği ve tek bir insanın varlığına bağlı bir kurum ne kadar üzücü. Üç beş seneye... mutlak son, üç beş sene sonra 2023 seçimlerinde bence işi bitiyor. AK Parti tarihteki yerini alıyor hayırlı olsun. MHP Genel Merkezinin yan tarafında küçük bir işhanı var Anavatan Partisi'nin yanına tabelanızı asarsınız orada kiralar ucuzdur. Şimdi diyeceksiniz ki o kadar parayı yediniz dediniz... Ben Ak partilileri tanıdım birçoğu Eski Arkadaşım bu dünyaya bu derece tapan insanlar beş kuruş vermezler Parti gözden düşünce o sokaktan bile geçmezler gider kendilerine yeni parti bulurlar omurgasızlar...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı