CHP'li Mahmut Tanal'ın Kocaeli iddiasına cevap!

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin afet bölgesi Düzce’ye hiç yardım eli uzatmadı iddiasına cevap geldi.

22 Temmuz 2019 Pazartesi 20:49
CHP'li Mahmut Tanal'ın Kocaeli iddiasına cevap!

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın Kocaeli iddiasına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın cevap verdi.

Halk TV’de konuşan Mahmut Tanal, “Burada 24 köyde, üç ilçede büyük bir facia yaşandı. Büyük bir afet yaşandı. Gün ayrışma günü değil, yara sarma günü. Düzce’nin hemen yanında Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bu bölgeye yardım göndermedi. İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyeleri yardım gönderdi” ifadelerini kullandı.

'Özür dileyin!'

CHP’li vekil Mahmut Tanal’ın açıklamalarına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın cevap verdi.

Twitter hesabından Mahmut Tanal’ı etiketleyerek cevap yazan Büyükakın, “Sn. Tanal gercekleri çarpıtan son derece sorumsuz ve talihsiz açıklamanızdan dolayı sizi özür dilemeye ve hatanızı düzeltme erdemini göstermeye davet ediyorum” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Temmuz 2019 Pazartesi 20:49

YORUM YAZ

 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer27 gün önce
  Mahmut ..Tanal..denilen..fitneci..ne..şeref..bilir..ne..haysiyet..ondan..özür..beklemek..beyhude..İftiracı..rezil..Mahluk.
 • Topçu Topçu 27 gün önce
  Toplarla gezmekten gerçeğin ne olduğunu araştırmaya vakti olmuyor
 • RECEPRECEP27 gün önce
  SANA NE LGBT Lİ , FETOCU.SENTÜRKİYEmvDEĞİLMİSİN Kİ?SENUZATTIN MI? ELİNİUZATANBİRZİLLETBELEDİYESİNDEN OLDU MU?ULANYANIBAŞINDANEDEMEK? ANKARAYADA İSTANBULDANÇIKANBİRYARDIMARACI5/6SAATTEDÜZCEDEDEĞİL Mİ?ULA FETOARTIĞIGİTMELİHBAŞKANAYARDIMNASILYAPILIRBİRSORUN?SİZE BEDAVADANEMİNİMDANIŞMANLIKYAPAR , BİRŞEYLERÖĞRENİRSİNİZ.
 • NerminNermin27 gün önce
  O önce meclise sokacağı pkk lıların hesabını versin.
 • Libero Libero 27 gün önce
  Mahmut Tanal aynı,hep aynı,ondan çok şey beklemeyin.
 • AviniAvini27 gün önce
  Bu tam bir şapalak basiretsiz had Safa’da

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Ağustos 2019