• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'li İBB'nin billboardları ahlaksızlığa çalışıyor! Bu reklamda Ekrem'e oy veren muhafazakarların da payı var

Yeniakit Publisher
2021-09-23 23:37:00 -
CHP'li İBB'nin billboardları ahlaksızlığa çalışıyor! Bu reklamda Ekrem'e oy veren muhafazakarların da payı var

Netflix tarafından Ramazan ayında gösterime sokulan ve LGBTİ'yi özendiren 'Aşk 101' isimli dizi, CHP'li İBB'nin billboardlarını süsledi. Eşcinselliğin işlendiği dizinin CHP'li İBB tarafından reklamının yapılması Ekrem İmamoğlu'na oy veren muhafazakarları rahatsız etti.

 yeniakit.com.tr 

LGBTİ, ensest ilişkiler, evli çiftlerin metres hayatı, başörtüsünü ‘cinsel’ obje olarak gösteren sahneler, gençlere uyuşturucu ve ahlaksızlık pompalama, çocuk istismarı gibi türlü rezilliklerin işlendiği Netflix, 24 Nisan 2020’de 'Aşk 101' isimli diziyi Türkiye’de yayın hayatına soktu.

Netflix Ramazan ayında gösterime soktu

Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya çalışan ABD merkezli dijital medya platformu Netflix’in tam da Ramazan ayının birinci gününde gösterime soktuğu ve toplumu eşcinselliğe yönlendiren ‘proje’ diziye yönelik sosyal medyada tepki yağdı.

'Aşk 101'de ahlaksız sahneler

Yayınlandığı günden bu yana her sahnesiyle mide bulandıran dizi, 18 yaşından küçük bir kız öğrencinin öğretmeniyle sınıfta ilişki yaşadığı skandal sahnesi ile de öğretmen-öğrenci ilişkilerini hedef alacak kadar ileri gitti.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

CHP'li İBB reklamını yaptı

Liseli kızların ve erkeklerin aynı evlerde yaşamalarını ve eşcinselliği konu alan 'Aşk 101' isimli dizi özellikle gençlerin zihnine zehir enjekte ederken, CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bilboardlarda dizinin reklamını yaptığı görüldü.

Yerel seçimler öncesi cami ziyaretleri ve Kur'an-ı Kerim okuduğu görüntülerle PR'ını yapan Ekrem İmamoğlu, muhafazakarların gözünü boyadı. 'Her şey çok güzel olacak' şeklinde seçim propagandası ile seçmeni adeta kandıran İmamoğlu'nun, eşcinselliğin konu edindiği dizinin reklamını yapması kendisine oy veren muhafazakarların vicdanını rahatsız etti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Bir okur

Bu vesileyle uyarayım. Yeni Akit’in internet sayfalarındaki reklamlar da bazen çok müstehcen oluyor. Buna bir çözüm bulmanızı rica ederim.

VATANSEVER

SİZİ TEBRİK EDİYORUM ÇÜNKÜ AKPARTİ TEŞKİLATI VE AKPARTİLİ BELEDİYE BAŞKANLARINI SEÇİMLERDE YATIP ÇALIŞMADIĞINI AYRICA AK PARTİDEN NEMALANLARIN CEPLERİNDEN BİR KURUŞ HARCAMAYAYIP AKSİNE HALEN CEBİNİ DOLDURMA MAKAMINI KORUMA PEŞİNDE KOŞMAKTAN İSTANBULU ANKARA MERSİN ADANA ANTALYA GİBİ YERLERİ KAYBETMİŞTİR YAZIKLAR OLSUN HALAN DİĞER İNSANLARDA SUÇ ARAMALARINDA BİZ ÇALIŞMADIK DEYİP BAŞINI ELLERİNİN ARASINA ALIP DÜŞÜNSÜNLER CHP HALEN SOSYAL ALGI YAPMAYA DEVAM EDİYOR EEEYYYY AKPARTİ ARTIK CANLAN KENDİNİZE GELİN
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23