Beyaz Sirke Nedir? Beyaz sirke nasıl kullanılır? Beyaz sirke nerelerde kullanılır? Beyaz sirkenin faydaları nelerdir?

Çağımızın bize dayattığı kimyasal ürünlere artık dur diyebiliriz! Mutfağımızın baş tacı sirke artık temizlikte de bir numara. Doğal ve etkili temizliği önceliyorsanız mutlaka beyaz sirke haberimizi okuyun.

10 Eylül 2019 Salı 15:49
Beyaz Sirke Nedir? Beyaz sirke nasıl kullanılır? Beyaz sirke nerelerde kullanılır? Beyaz sirkenin faydaları nelerdir?

Özellikle alerjik bünyelerin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan beyaz sirkenin faydaları saymakla bitmiyor.

NASIL VE NERELERDE KULLANILIR?

Gıdaları temizleme çeşme suyu her zaman beklenilen etkiyi sağlamıyor. Bu tür durumlarda sebze ve meyvelerinizi beyaz sirke ile hazırladığınız suda bir müddet bekletmek faydalı olacaktır.

Bulaşık makinanıza biraz beyaz sirke sıkarsanız bulaşıklarınızın daha iyi temizlendiğini göreceksiniz. Bu aynı zamanda bulaşık makinanızda oluşacak kokuyu engelleyecektir.

Çamaşır makinanızı temizlemek için ya da çamaşırlarınıza doğal yumuşatıcı kullanmak adına beyaz sirkeyi yumuşatıcı gözüne ilave edebilirsiniz.

Ve daha bir çok alanda temizleme suyuna ekleyeceğiniz beyaz sirke size daha etkili temizlik sağlayacak ve sağlığınızı da koruyacak.

Beyaz sirke aynı zamanda cilt temizliğinde ve bakımında da kullanılmaktadır.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Eylül 2019 Salı 15:49

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Eylul 2019