Belediyelerin mali durumları konuşulacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 30 büyükşehir belediye başkanı Çarşamba günü saat 13.00 de Beştepe’de buluşacak.

10 Eylül 2019 Salı 22:07
Belediyelerin mali durumları konuşulacak

 Sezai Erhan  yeniakit.com.tr 

Yeni Akit’in aldığı bilgiye göre, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak toplantıya 11’i CHP’li ,1’i MHP’li, 3’ü kayyım atanan ve 15’i de AK Partili olmak üzere toplamda 30 büyükşehir belediye başkanı katılacak.

Toplantı saat 13.00’de başlayacak

Külliyede Çarşamba günü saat 13.00 de başlayacak toplantıda yerel yönetim yapılanması ve mevzuatı, mali durumları, kaynak geliştirme konularının yanısıra şehrin sorunlarının dinleneceği, belediye başkanlarının taleplerinin not alınacağı öğrenildi. Erdoğan’ın ise Türkiye'nin kalkınmasında, gelişmesinde özellikle doğrudan halkın hayatına dokunan hizmetlerin ifasında yerel yönetimlerin çok önemli rolü olduğunu ifade edeceği belirtildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Eylül 2019 Salı 22:07

YORUM YAZ

  • Reis Hürdolaş Reis Hürdolaş 10 gün önce
    Sayın Başkan zulum konuşulmadan mali durum konuşulmasın.CHPli belediyelerde mobing sürgün ve işyerini evindengitmesi zahmet olcak yerlere verme gibi zalimce insanların ekmeğini şeytanca baskılar konuşulsun. İbunları yapanlara bütçeden para transferi aza indirilsin.bu zulum engellesin İSMEK’te şimdi de çoğu kadın işyeri ile çalıştığı yer arasındaki mesafe uzatılarak onların istifaya zorlanıyor. Ümraniye oturan bir İsmekli çalışan hanım Beylikdüzü'nde görevlendirilmiştir. Aynı şekilde Kaynarca’da oturan Beykoz’da, Beykoz’da oturan Kartal'da görevlendirilerek başörtülü olan Çoğu İsmek çalışanıbayan böylece istifaya zorlanıyor. Bu zulumu duyun sayın cumhurbaşkanım..
  • MardinliMardinli11 gün önce
    Sayın cumhur başkanı elbette belediyeler çok önemlidir.Esasında belediyeler halkın hizmetçileridir küçümsemek manasına gelmez hakikat budur.Gelelim konuyu zaten mali yönden devletten nufuse göre yardım alıyor ayrıca kendi kaynakları vardır.Mühim olan başkandır ehil

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019