• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bekir Develi eleştirmişti... Harekete geçildi!

Ünlü sunucu Bekir Develi'nin Twitter'dan duyurduğu bir lokantanın skandal tabelası, belediye ekipleri tarafından söküldü.

Yeniakit Publisher
2019-09-10 13:48:00 -
Bekir Develi eleştirmişti... Harekete geçildi!

Ünlü TV programcısı, sunucu Bekir Develi, kendisine ait sosyal medya hesabından Manisa'nın Kula ilçesindeki bir işletmeye verilen isme tepki göstermesinin ardından, 'Muhamm-et' isimli lokantanın tabelası belediyenin zabıta ekipleri tarafından indirildi.

Develi duyurdu

Kendisine ait Twitter hesabından lokantaya 'Muhamm-et' isminin verilmesini eleştiren ünlü televizyon programcısı Bekir Develi'nin paylaşımı, kısa sürede ülke geneline yayıldı.

Belediye ekipleri tarafından söküldü

Binlerce vatandaşın tepki göstermesi ile hareket geçen Kula Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, sabah saatlerinde lokantayı denetledi. Yapılan incelemelerin ardından, 'Muhamm-et' isminin yer aldığı tabela, zabıta ekipleri tarafından indirildi.

İsim 3 yıl önde değişmiş

Kendi isminin Muhammet olmasından dolayı lokantaya Muhammet ismini verdiğini ifade eden lokanta sahibi Muhammet Kurnaz, önceki yıllarda Nil Lokantası olarak hizmet verdiklerini, 3 yıl önce işyerinde yapılan tadilat çalışmalarının ardından isim değişikliği yaptıklarını söyledi.

"18 yıldır hizmet veriyoruz"

Hiçbir kötü düşünce gözetmeden kendi ismini lokanta ismi olarak kullandığını ifade eden Kurnaz, babası ile birlikte işlettiği lokantanın 18 yıldır aynı işyerinde hizmet verdiğini söyledi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hasanali kose

Evet iste bu yuzden Muhammed ismi nedir bilmiyorlarki bj milletten bu degerleri yavas yavas aldilar normallestiler ne olacakki dediler iste olacagi bu benzerleri hakaret kufur ediyor cahil cuhela insan lar bir birine
 • Yanıtla

abdo

Benim cihan peygamberimin Ticari emeller için adı kullanılamaz.Ben yaptım oldu mantığı ne kadar saçma!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı