Bekir Develi eleştirmişti... Harekete geçildi!

Ünlü sunucu Bekir Develi'nin Twitter'dan duyurduğu bir lokantanın skandal tabelası, belediye ekipleri tarafından söküldü.

10 Eylül 2019 Salı 13:48
Bekir Develi eleştirmişti... Harekete geçildi!

Ünlü TV programcısı, sunucu Bekir Develi, kendisine ait sosyal medya hesabından Manisa'nın Kula ilçesindeki bir işletmeye verilen isme tepki göstermesinin ardından, 'Muhamm-et' isimli lokantanın tabelası belediyenin zabıta ekipleri tarafından indirildi.

Develi duyurdu

Kendisine ait Twitter hesabından lokantaya 'Muhamm-et' isminin verilmesini eleştiren ünlü televizyon programcısı Bekir Develi'nin paylaşımı, kısa sürede ülke geneline yayıldı.

Belediye ekipleri tarafından söküldü

Binlerce vatandaşın tepki göstermesi ile hareket geçen Kula Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, sabah saatlerinde lokantayı denetledi. Yapılan incelemelerin ardından, 'Muhamm-et' isminin yer aldığı tabela, zabıta ekipleri tarafından indirildi.

İsim 3 yıl önde değişmiş

Kendi isminin Muhammet olmasından dolayı lokantaya Muhammet ismini verdiğini ifade eden lokanta sahibi Muhammet Kurnaz, önceki yıllarda Nil Lokantası olarak hizmet verdiklerini, 3 yıl önce işyerinde yapılan tadilat çalışmalarının ardından isim değişikliği yaptıklarını söyledi.

"18 yıldır hizmet veriyoruz"

Hiçbir kötü düşünce gözetmeden kendi ismini lokanta ismi olarak kullandığını ifade eden Kurnaz, babası ile birlikte işlettiği lokantanın 18 yıldır aynı işyerinde hizmet verdiğini söyledi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Eylül 2019 Salı 13:48

YORUM YAZ

  • serhatserhat7 gün önce
    illa müslüman olmasıda gerekmez.insan biraz ''yaptığım iş nereye varıyor''diye düşünse yeter.
  • abdoabdo7 gün önce
    Benim cihan peygamberimin Ticari emeller için adı kullanılamaz.Ben yaptım oldu mantığı ne kadar saçma!
  • Hasanali koseHasanali kose7 gün önce
    Evet iste bu yuzden Muhammed ismi nedir bilmiyorlarki bj milletten bu degerleri yavas yavas aldilar normallestiler ne olacakki dediler iste olacagi bu benzerleri hakaret kufur ediyor cahil cuhela insan lar bir birine

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Eylul 2019