• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bay Kemal'i partiden kazıdılar sıra O'na mı geldi! Şero'yu korku saldı...

Yeniakit Publisher
2024-02-25 17:52:00 - 2024-02-25 18:02:24
Bay Kemal'i partiden kazıdılar sıra O'na mı geldi! Şero'yu korku saldı...

CHP İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun delegeleri satın alarak koltuğundan ettiği Bay Kemal'in kedisi Şero, partiden 'ben de atılırmıyım korkusu' yaşıyor... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Adana'da aday tanıtım toplantısında, CHP'de yaşanan koltuk kavgasını kedi Şero üzerinden esprili bir şekilde anlatması gündem oldu.

CHP İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun delegeleri satın alarak koltuğundan ettiği Bay Kemal'in kedisi Şero, partiden 'ben de atılır mıyım korkusu' yaşıyor... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Adana'da aday tanıtım toplantısında, CHP'de yaşanan koltuk kavgasını kedi Şero üzerinden esprili bir şekilde anlatması gündem oldu.

Başkan Erdoğan, "Yere göğe sığdıramadıkları genel başkanlarını partiden öyle bir kazıyıp attılar ki neredeyse kedisi Şero'yu bile kapıdan içeri sokmayacaklar. Halbuki seçim gecesi hepsi de ne diyordu? 'Kazandık, kazanıyoruz.' Bu nakaratla milletin aklıyla dalga geçiyorlardı. Döktükleri timsah gözyaşlarını saymıyorum. Demek ki mesele, ülke yönetimine talip olma iddiası değilmiş" diye konuştu.

Erdoğan'ın bu açıklamaları sonrasında sosyal medyada "CHP'de sıra Şero'da mı, Bay Kemal'in etrafındaki herkesi partiden atan eş başkanlar Kılıçdaroğlu'nun kedisi Şero'yu da gözlerine mi kestirdi" yorumları yapıldı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Eyup

Habere bak be. Maşallah, subhanallah…

OMUT

Koltuk kavgası Selanik'ten gelen Atanın ve milli Şefin döneminden beri devam etmektedir.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23