• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bakan Soylu'dan İHH gönüllüleri için başsağlığı mesajı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bursa'daki trafik kazasında Baykar mühendisi Tarık Kesekçi'nin de aralarında bulunduğu hayatını kaybeden İHH gönüllüleri için başsağlığı mesajı yayımladı.

Yeniakit Publisher
2021-11-27 22:55:00 -
Bakan Soylu'dan İHH gönüllüleri için başsağlığı mesajı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, trafik kazasında hayatını kaybeden İHH İnsani Yardım Vakfı gönüllüleri için yayımladığı başsağlığı mesajında, "Depremde, selde, yangında ve daha birçok konuda birlikte çalıştığımız İHH İnsani Yardım Vakfı’nda gönüllü olarak görev yapan ve trafik kazasında vefat eden kardeşlerimiz, Murat Can Kaya, Yusuf Taha Göktaş, Tarık Kesekçi ve Kaan Talip Tığlı'ya Allah'tan rahmet diliyorum." ifadelerini kullandı.

Başsağlıüı mesajı yayımladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından, trafik kazasında hayatını kaybeden İHH gönüllüleri için başsağlığı mesajı yayımladı.

Bakan Soylu paylaşımında, “Depremde, selde, yangında ve daha birçok konuda birlikte çalıştığımız İHH İnsani Yardım Vakfı’nda gönüllü olarak görev yapan ve trafik kazasında vefat eden kardeşlerimiz, Murat Can Kaya, Yusuf Taha Göktaş, Tarık Kesekçi ve Kaan Talip Tığlı'ya Allah'tan rahmet diliyorum. Vefat eden kardeşlerimizin ailelerine, yakınlarına ve İHH İnsani Yardım Vakfı ailesine başsağlığı diliyorum. Rabbim, mekanlarını cennet, makamlarını âlî eylesin inşallah” ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Bağdaş

Sokakları karıştırmak isteyen mitingler organize eden seçim yaptırmak için her türlü zorlamayı yapcam bunlar gayrı milli diyenler için. Eeyy devlet umarım boş durmuyor bunlara fırsat vermemek için sokaklarda kurumlarda üst düzey tedbir alıyorsunuzdur. Vefat eden kardeşimize Allah rahmet eylesin. Saygılar.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23