Bakan Soylu, Ekrem İmamoğlu'nu uyardı: Bana laf söylerken dikkatli ol

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Senin İstanbul'da ne işin var?" diyen Ekrem İmamoğlu'na "Biz kimsenin nereye gittiğine karışmıyoruz, nereye giderse gitsin ama sen bana laf söylerken dikkatli ol.'' şeklinde cevap verdi.

24 Mayıs 2019 Cuma 12:49
Bakan Soylu, Ekrem İmamoğlu'nu uyardı: Bana laf söylerken dikkatli ol

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı bir programda, "Senin İstanbul'da ne işin var?" diyen Ekrem İmamoğlu'na "Biz kimsenin nereye gittiğine karışmıyoruz, nereye giderse gitsin ama sen bana laf söylerken dikkatli ol.'' şeklinde cevap verdi.

''Bana laf söylerken dikkatli ol''

Soylu, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu tarafından "Senin İstanbul'da ne işin var?" şeklinde eleştirilere maruz kaldığını dile getirerek, şunları kaydetti:

"Biz kimsenin nereye gittiğine karışmıyoruz, nereye giderse gitsin ama sen bana laf söylerken dikkatli ol. Sen evinde otururken ben Gabar'a, Şemdinli'ye giderken bir şey demiyorsan, bunun da hesabını soramazsın. Ben kimseye karışmıyorum, işimi gücümü yapmaya çalışıyorum. Kimse kusura bakmasın, 3 tane oy alacağım diye 'Selahattin Demirtaş'ın politikasını beğeniyorum' demekle olacak iş değil bu. Allah onun hesabını sorar."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Mayıs 2019 Cuma 12:49

YORUM YAZ

 • erhanerhan1 ay önce
  hesap verir gibi bir cevap ve onlar bundan anlamaz
 • 1 ay önce
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer1 ay önce
  Adaşım..Süleyman..Soylu..Bu..zibidi.nin..riyakarlıklarını..PKK..muhibbi..olmasını..Emperyalistlerin..tetikçiliğini..deşifre..et..Bu..Ekrem..soytarısı..Trabzon'un..yüz..karası.
 • kuntakintekuntakinte1 ay önce
  senin ...yesinler onlar adam yerine koyup cevap verme bu ne idiü belirsiz it sürülerine cevap verme de kudursunlar sen icraatınla zaten onlara hem cevap veriyon hem de kudurtuyon yola devam sakın bizi sensiz bırakma yada yerine SOYLULAR yetiştir yerleştir bu hareketin baki kalsın şu son zamanlarda sana ve senin yoluna ülkemin çok ihtiyacı var Allah yar yardımcın olsunhalk arasında ne derler takma nikine o kadar Adam gibi Adamsın
 • ŞERİFŞERİF1 ay önce
  Bakan Soylu bu meseleye her karıştığında antipati yaratıyor. İnsanların aklına eski uygulama geliyor. Hani seçim dönemlerinde bağımsız 3 bakan atanması uygulaması. O iyi bir uygulamaydı. İşin en doğrusu Binali beyin ayrılıp yerine soylunun aday olmasıydı. Ama olmadı.Taşıma suyla değirmen dönmüyor. Binali beyin bıkkınlığı yüzünden okunuyor. Şimdi bir de Reis desteğe gelirse Binali bey iyice zayıflar halkın gözünde. İmamoğlu da Reis’e rakip görünür. Haketmediği payeye kavuşur imamoğlu.
 • hercaihercai1 ay önce
  Efram Hamamoglu ya da Hahamoglu, kendinden buyuk laflar ediyor! Kocakarilara ayip olacak ama, kendisi, yani Hamamoglu tam o halde!
 • MEMLEKETİMMEMLEKETİM1 ay önce
  bak imamoğlu seni kim destekliyor chp hdpkk fetö yunan ermeni.. Soyluda bunların tepesine biniyor harbi Trabzonlu soylu ülkenin güvencesi cumhur ittifakı
 • misafirmisafir1 ay önce
  alaksız ekrem bir bakana nasıl öyle diun deme hakkın var mı oraya gitme buraya git diye
 • SelimSelim1 ay önce
  Sen kimsin ki devletin bir bankanına bu ülkenin herhangi bir ilinde ne işin var diyorsun? SANA NE? Nasıl ki YSK seçimi iptal etti ve doğrunun yolunu açtıysa aynı şekilde halk doğru olanı yapacak ve seni sandığa gömecektir. O zaman göreceğim seni böyle rahat konuşabilecekmisin Oy hırsızı.
 • kürşatkürşat1 ay önce
  sen kimsin de Soylu'ya laf ediyorsun, Soylunun çeyreği kadar Trabzonlu olamazsın, belki de hayatında gitmediğin, yaşamadığın bir yerin oy devşirmek için sömürüsü yapıyorsun, Soylu gece gündüz Türkiyenin her yerinde emek harcarken sen bir anda kalkmış arkana da geziden, fetöden, hdpden kalan artıkları toplayıp İstanbulu sahiplenmişsin!!
 • gökhangökhan1 ay önce
  olmazsa nolacak içerimi atacaksın.insanları tehdit etme,bulunduğun mevkinin bir ağarlığı var ayrıca oradan kimler geldi kimler geçti.
 • İbrahim güven İbrahim güven 1 ay önce
  REİS bunlar uyanmaz arlanmaz emri kandildeki şerefsizlerden alan chpkkalı
 • Celil yağmuroğluCelil yağmuroğlu1 ay önce
  Bu İmamspoloson bu kadar Şarlatanlık yapması bir taktik ve tahrik gündemde kalması ve geleceye bir yatırım ,bunu bütün yaptıkları Siyasi Mühendislik bunu muhakkak birileri yönetiyor ,,bir gün açık verecektir,,böyle gitmez çünkü temeli boş ve çekirdekten gelmemiş,
 • abdrhmnabdrhmn1 ay önce
  yani ıstanbul gavuristan sınırları içindemi papazoğlu ekrem.
 • iç işleriiç işleri1 ay önce
  sn İÇİŞLERİ bakanımız a ; Ekrem imamoğluİBB hakkındauçuk rakkamlarlamevcut belediye yönetimine iftiralar sergilemiş. Star gazetesindebunu bir gazeteci yalanlamış. resim ve rakamlarla yalan ve gerçek diye açıklamış herşeyi. iyide bu İmamoğlunun bu yalanı ve iftirası yanına karmı kalacak? milyonlarca seçmenimizn bu yalan ve ifitra haberi okuduğu kesin ama kaç tanesi bunların yalan ve ifitra olduğunu kabul eder?bence İmamoğlubuna hesap vermeli.tüm türkiye tv lerinde ortak yayın yapılıp imamoğlunun bu yalanlarını kendisinin yü züne söylenmeli.
 • Mesut Sarp Mesut Sarp 1 ay önce
  ..Rabbimiz kullarına her zaman güzel ve muhlis sözleri nasıl ki Musa A.S. Firavuna dahi gittiğinde dahi tavsiye etmektedir. Cümlemize inşallah bu mübarek günler huzur ve barışın gelmesine vesile olurken, azgınlarada gem vurur. Vesselam selametle kalın.
 • hizipsavarhizipsavar1 ay önce
  ahmet hakan ve makaryos ekrem yazın konuşmayı dinleyin. ben türk oğlu türküm demedi. eyvallah. ama rumumda demedi . ahmet soredu bu kaçtı kapatın açmayın falan filan fıstık. atatürkcüyüm diye geçinenler. artık gzünüzü açın kafanızı kumdan çıkartın. chp de nerdeyse türk kalmadı siz neyin kafasını yaşıyorsunuz.
 • akilakil1 ay önce
  sen milyon sen bu parayı ne yaptın...?**?? fazla gaz vermeyelim ....
 • 1 ay önce

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Haziran 2019