• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bahçeşehir Koleji'nden 'koronavirüs' adımı! Online derslere başlıyor

Bahçeşehir Koleji dünya genelinde görülmekte olan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan sağlık tedbirlerinin yanı sıra ilan edilebilecek olası bir tatile karşı da tedbir alarak online eğitime geçmek için tüm altyapı çalışmalarını tamamladı.

2020-03-11 16:17:00 - 2020-03-11 16:30:09
Bahçeşehir Koleji'nden 'koronavirüs' adımı! Online derslere başlıyor

Bahçeşehir Koleji'nden yapılan açıklamaya göre, deneme dersi 15 Mart Pazar günü 8 ve 12. sınıf öğrencileri için canlı olarak gerçekleştirilecek. 8. sınıf öğrencileri “Elektrik Yükleri ve Elektriklenme Çeşitleri” konusunun işleneceği Fen Bilimleri, 12. sınıf öğrencileri ise “İntegralde Alan” konusunun işleneceği Matematik derslerine METODBOX platformu üzerinden katılacaklar.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, öğrencilerin bir arada bulunduğu ortamlarda hastalıkların çabuk yayıldığını belirterek, "Türkiye genelinde 80 bini aşkın öğrencisi olan bir eğitim kurumu olarak her türlü olasılığa karşı tedbirlerimizi alıyoruz. Bazı ülkelerde uygulanan okulların tatil edilmesi uygulamasının ülkemizde de yaşanması durumuna karşı online derslerle öğrencilerimizin eğitimlerine kesintisiz devam etmeleri için de tüm altyapı çalışmalarımız tamam.” değerlendirmesinde bulundu.

Olası bir tatil durumunda tüm kademelerdeki tüm öğrencilerin dersleri online olarak takip etmelerinin mümkün olduğunu kaydeden Dağ, 15 Mart Pazar günü 8. ve 12. sınıf öğrencileri için online ders yayını yapacaklarını ifade etti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

O.U

Yahu yeter artık insanlar sadece krono virüstenmi ölür yeter bu kadar köpürtmeyin bu olayı bu sayede altın maltın tavan yaptırdınız be biz müslüman bir ülkeyiz müslüman amentüye inanır inandık iman ettik kaderin hayrın ve şerrin Allah'tan olduğuna inandık iman ettik hastalığa elbette inanıyorum ama bu korona virüs hikayesi bu kadarda abartılmazki bu hastalık çıkalı 2 ay oldu 2 ay içinde 1 milyon kişimi öldü hem ölenlerin hepsi yaşlı yani bu adamlar eceliylen öldü demek yerine krono deyip köpürtüyorlar hem hasta olan ölmez eceli gelen vakti dolan ölür ben bu yazılı ve görsel medyanın haberlerine inanmıyorum.
 • Yanıtla

Elif

Olumsuz her duruma ve olasiliga karsi cözüm üretmek
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı